Obserwuj w Google News

Znany aktor gorzko podsumowuje Stevena Seagala. "To okropny człowiek"

2 min. czytania
22.11.2022 12:06
Zareaguj Reakcja

Steven Seagal jest okropnym człowiekiem? Tak uważa aktor John Leguizamo, który spotkał się z Seagalem na planie 25 lat temu. Miał powód, by wrócić do tematu.

John Leguizamo i Steven Seagal
fot. Michael Tran/AFP/East News, Giuseppe Cacace/AFP/East News

John Leguizamo gorzko podsumowuje Stevena Seagala. Aktorzy spotkali się na planie filmu "Krytyczna decyzja" w 1996 roku. Jak podaje portal film.wp.pl, Leguizamo źle wspomina tę współpracę. Po latach zdecydował się zdradzić szczegóły.

Zobacz także: TOP filmy na Netflixie. Nie uwierzycie, co oglądają Polacy [TYTUŁY]

John Leguizamo gorzko podsumowuje Stevena Seagala. "To okropny człowiek"

Steven Seagal nie cieszy się dobrą sławą. Aktor jest obecnie kojarzony przede wszystkim z sympatii do Władimira Putina i pozytywnych wypowiedzi na temat Rosji. Okazuje się, że już lata wcześniej zaszedł niektórym osobom za skórę. John Leguizamo bardzo źle wspomina współpracę z Seagalem ponad 20 lat temu.

Redakcja poleca

Wszystko to przy okazji promocji filmu "Menu", w którym pojawił się Leguizamo. Aktor wcielił się w postać zapomnianej gwiazdy filmowej. Jego bohater był niegdyś na topie, jednak teraz jest bardziej kojarzony z aroganckiego zachowania. John Leguizamo wyznał w wywiadzie dla "Entertainment Weekly", że wzorował się właśnie na Stevenie Seagalu.

Spotkałem wielu takich aktorów, jeszcze zanim ich kariery były skończone [...] W pewnym stopniu swoją postać oparłem na Stevenie Seagalu. Miałem z nim złe przejścia. Nakręciliśmy razem jeden film. To okropny człowiek - wyznał.

Seagal nie komentuje wypowiedzi kolegi po fachu.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

"Menu": o czym jest film i gdzie go obejrzeć?

Film "Menu" trafił do polskich kin 18 listopada 2022 roku. To thriller z czarnym humorem, opowieść o losach pary, która wybiera się do ekskluzywnej restauracji na odległej wyspie. Okazuje się, że nie wszystko jest tam takie, jak przewidywali, a w menu znajdują niespodzianki. 

W produkcji występuje plejada gwiazd, m.in. Ralph Fiennes, Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult i John Leguizamo. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Zobacz także: Emma Thompson zdobyła się na smutne wyznanie po latach. Jej historia trafiła do filmu

RadioZET.pl/film.wp.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News