Obserwuj w Google News

Kultowy świąteczny film doczeka się kontynuacji? Widzowie nie kryją ekscytacji

2 min. czytania
07.12.2022 12:52
Zareaguj Reakcja

"Holiday" jest jednym z najpopularniejszych filmów, do których widzowie wracają w czasie świąt Bożego Narodzenia. Jak podają brytyjskie media, obraz doczeka się kontynuacji. Co już wiadomo o projekcie?

Holiday
fot. Columbia Pictures/Courtesy Everett Collection/East News

Kultowy świąteczny film doczeka się kontynuacji. Mamy świetną wiadomość dla fanów filmu "Holiday". Ciepły i ceniony obraz z 2006 roku doczeka się kontynuacji. Jak podaje gazeta "The Sun", wiele jest już zaplanowane, a zdjęcia rozpoczną się w 2023 roku.

Zobacz także: Holiday: 5 ciekawostek o popularnym filmie świątecznym

"Holiday" doczeka się kontynuacji? Fani świątecznego filmu są zachwyceni

Film "Holiday" jest kultową komedią romantyczną, która przez świąteczne wątki, stała się jedną z najczęściej przypominanych produkcji w czasie świąt Bożego Narodzenia. Śmiało można powiedzieć, że popularnością film dorównuje "Kevinowi samemu w domu" czy "To właśnie miłość".

Redakcja poleca

"The Sun" uważa, że film "Holiday" doczeka się kontynuacji po 17 latach. Co ciekawe, na planie mieliby się ponownie spotkać aktorzy i aktorki z pierwszej części, czyli między innymi Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law czy Jack Black.

Jak czytamy na gazeta.pl. reżyserka filmu "Holiday", Nancy Meyers, już w 2015 roku mówiła, że chciałaby wrócić na plan i opowiedzieć jeszcze o losach bohaterów z lubianego filmu. Informator "The Sun" podaje, że gwiazdy miałby się spotkać na planie już w 2023 roku.

"Holiday 2": kiedy premiera filmu?

Oficjalne szczegóły dotyczące premiery filmu "Holiday 2" nie są jeszcze znane. Nieoficjalnie mówi się, że produkcja zadebiutuje na Boże Narodzenie, ale biorąc pod uwagę, że prace miałby rozpocząć się dopiero w 2023 roku, to na premierę trzeba będzie jeszcze długo poczekać.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: "Kevin sam w domu" nie tylko w Wigilię. Film jest dostępny na popularnej platformie streamingowej

RadioZET.pl/gazeta.pl/The Sun

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.