Obserwuj w Google News

Tragiczny wypadek z udziałem aktorki i jej męża. Dwie osoby nie żyją [WIDEO]

2 min. czytania
04.10.2023 09:24
Zareaguj Reakcja

Bollywoodzka aktorka Gayatri Joshi i jej mąż Vikas Oberoi bali udział w wypadku samochodowym. Zginęły w nim dwie osoby. W jakim stanie jest para?

Gayatri Joshi, Shah Rukh Khan - Mój kraj - kadr z filmu
fot. UTV Motion Pictures/materiały promocyjne/Globe Clips/Twitter

Aktorka Gayatri Joshi i jej mąż Vikas Oberoi podczas wizyty we Włoszech wzięli udział w tragicznym wypadku samochodowym, w wyniku którego zmarły dwie osoby. Czy bollywoodzka gwiazda ucierpiała w zdarzeniu?

Wypadek drogowy z udziałem Gayatri Joshi i jej męża

Jak podaje Free Press Journal, bollywoodzka gwiazda znana z filmu "Mój kraj" oraz jej mąż przeżyli niebezpieczne zdarzenie w Sardynii. Doszło bowiem do karambolu podczas wyprzedzania. 

Nagranie z wypadku trafiło do sieci.

Widzimy na nim, że do kolizji doszło, gdy kilka sportowych samochodów, w tym Lamborgini i Ferrari, próbowało jednocześnie wyprzedzić samochód kempingowy. Pojazdy zderzyły się i uderzyły w samochód kempingowy, który się przewrócił. Ferrari stanęło w płomieniach, w wyniku czego zginęła znajdująca się w środku para seniorów, zidentyfikowana jako Melissa Krautli i Markus Krautli ze Szwajcarii.

Według doniesień do wypadku doszło podczas Sardinia Supercar Tour – imprezy, w czasie której luksusowe samochody pokonują trasę z Teulady do Olbii.

Gayatri Joshi skomentowała wypadek w rozmowie z Free Press Journal. - Vikas i ja jesteśmy we Włoszech. Mieliśmy tutaj wypadek (kolizja wielu samochodów). Dzięki łasce Bożej oboje czujemy się całkowicie dobrze - powiedziała aktorka.

Redakcja poleca

Gayatri Joshi: kim jest bollywoodzka gwiazda?

Aktorka zadebiutowała w 2004 roku w słynnym musicalu "Mój kraj", w którym wystąpiła w głównej roli żeńskiej u boku bollywoodzkiego gwiazdora Shah Rukh Khana. Za produkcję odpowiadał Ashutosh Gowariker - twórca nominowanego do Oscara filmu "Lagaan: Dawno temu w Indiach".

Mimo że "Mój kraj" był bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i widzów na całym świecie, Joshi zdecydowała się zrezygnować z aktorstwa i skupić na życiu prywatnym. Związała się z Vikasem Oberoi - dyrektorem zarządzającym Oberoi Constructions, wiodącej firmy z branży nieruchomości w Indiach.

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO