Obserwuj w Google News

Clint Eastwood zniknął na ponad rok. Co dzieje się z 92-letnim aktorem?

Sergiusz Kurczuk
2 min. czytania
07.05.2023 12:26
Zareaguj Reakcja

Gdzie podziewa się Clint Eastwood? Przyjaciele gwiazdora coraz bardziej martwią się o jego zdrowie, ponieważ nie pojawia się publicznie od ponad roku.

Clint Eastwood
fot. Invision/Invision/East News

Podobno bliscy znajomi Clinta Eastwooda są zaniepokojeni brakiem publicznych wystąpień gwiazdora. Ostatni raz był widziany ponad 450 dni temu. Uważają, że ma to związek ze stanem zdrowia aktora.

Clint Eastwood jest poważnie chory?

Clint Eastwood to jedna z największych gwiazd Hollywood. Mimo 92-lat na karku nadal jest aktywny zawodowo jako aktor i reżyser. Jak donosi Radar Online, minął już ponad rok, od kiedy hollywoodzka legenda pojawiła się publicznie. Z tego powodu niektóre z bliskich osób zaczęło martwić się o zdrowie Eastwooda.

Redakcja poleca

Gwiazdor skończy w maju 2023 roku 93 lata i niebawem ma rozpocząć zdjęcia do swojego ostatniego filmu zatytułowanego "Juror No 2". W produkcji wystąpi u boku takich gwiazd jak Nicholas Hoult i Toni Collette. Jednak biorąc pod uwagę, że zdjęcia mają się rozpocząć w czerwcu, rośnie niepokój związany z brakiem osoby Eastwooda w sytuacjach publicznych. Niektórzy z jego znajomych obawiają się, że może to oznaczać pogorszenie stanu zdrowia aktora.

Jedno ze źródeł skomentowało sytuację.

Clint zawsze cieszył się świetnym zdrowiem, był witalny i aktywny pomimo podeszłego wieku, ale fakt, że ostatnio nie było go widać, sprawił, że wiele osób w Hollywood martwi się o niego. Trudno go sobie wyobrazić, że nie jest w świetnej formie, ale Ojciec Czas dogania nas wszystkich.
Informator wyznał, że Eastwood daje z siebie w pracy wszystko, co jest wyczerpujące, zwłaszcza dla kogoś w jego wieku.
Ludzie martwią się o jego zdrowie. Jest reżyserem, ale jest również zaangażowany we wszystkie inne aspekty, takie jak obsada, i prawdopodobnie skomponuje ścieżkę dźwiękową, tak jak robił to w innych swoich filmach.

Prawdopodobnie "Juror No 2" będzie jego ostatnim filmem, ale trzeba pamiętać, że wcześniej myślał o odejściu z Hollywood na dobre. Źródło potwierdza domysły o emeryturze Eastwooda.
Ten film ma być jego łabędzim śpiewem. Chce wyjść prosto w płonący zachód słońca.

Czy aktor rzeczywiście jest chory? Prawdopodobnie przygotowuje się do produkcji i stąd brak Eastwooda na różnego rodzaju branżowych wydarzeniach.

Redakcja poleca

"Juror No 2": o czym będzie najnowszy film Clinta Eastwooda?

Akcja "Juror No 2" rozgrywa się podczas procesu o morderstwo i ukazuje ławnika (Hoult), który zdaje sobie sprawę, że mógł doprowadzić do śmierci ofiary. Musi zdecydować, czy manipulować ławą przysięgłych, aby się uratować, czy też ujawnić prawdę i oddać się w ręce sprawiedliwości. Toni Collette wcieli się w przedstawicielkę prokuratury. Za produkcję "Juror No 2" odpowiada Warner Bros. Film trafi do kin w roku 2024.

RadioZET.pl/Radar Online