Obserwuj w Google News

Katarzyna Figura nie do poznania. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę do filmu

2 min. czytania
10.11.2022 13:01
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Figura przeszła ogromną metamorfozę do filmu "Chrzciny" w reżyserii Jakuba Skocznia. Aktorkę trudno rozpoznać, jej poświęcenie dla roli jest godne podziwu.

Katarzyna Figura
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East news

Katarzyna Figura nie do poznania w filmie "Chrzciny". Ceniona aktorka zmieniła wizerunek na potrzeby roli. Tak wielkiej metamorfozy jeszcze nie przeszła do żadnej produkcji. Kiedy film trafi do kin?

Zobacz także:  Polacy pokochali ten film. Wyprzedził w notowaniach nawet "Listy do M."

"Chrzciny": Katarzyna Figura nie do poznania. Przeszła metamorfozę do filmu

Katarzyna Figura jest jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek polskiego kina. Do tej pory kojarzyła się z seksapilem, obłędną figurą i blond włosami. Figura porzuciła ten wizerunek na rzecz filmu, w którym ostatnio zagrała. W "Chrzcinach" wciela się w Mariannę, matkę sześciorga dzieci. Jest gorliwą katoliczką z prowincji, która głęboko przeżywa konflikty w rodzinie. Pewnego dnia cała rodzina zbiera się z powodu chrztu najmłodszego wnuka. Marianna chce wykorzystać ten moment, by pogodzić rodzinę. W tym czasie generał Jaruzelski wprowadza stan wojenny. Marianna postanawia ukryć prawdę przed rodziną i jest gotowa zrobić wszystko, by nie dowiedzieli się o tym w trakcie rodzinnej uroczystości.

Redakcja poleca

Katarzyna Figura zmieniła do roli kolor włosów, przytyła, a charakteryzatorzy dodali jej kilka lat. Krytycy pozytywnie odbierają metamorfozę Figury i jej kunszt aktorski. Poniżej można zobaczyć, jak wygląda.

Katarzyna Figura
fot. Grzegorz Ziemiański
Katarzyna Figura w filmie "Chrzciny"
fot. Grzegorz Ziemiański

"Chrzciny": kiedy w kinach? [DATA PREMIERY]

"Chrzciny" trafią do kin 18 listopada 2022 roku. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun produkcji.

Zobacz także:  To koniec "Fantastycznych Zwierząt"? Nie chcą kontynuować popularnej serii

RadioZET.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.