Obserwuj w Google News

Adaptacja opowiadania autora "Gry o tron" kręcona jest pod Krakowem. Bautista i Jovovich są w Polsce

2 min. czytania
22.11.2022 16:22
Zareaguj Reakcja

Dave Bautista i Milla Jovovich kręcą film w studiu pod Krakowem. To adaptacja opowiadania George’a R. Martina, twórcy „Gry o tron“. Co już wiemy o „In the Lost Lands“?

Dave Bautista i Milla Jovovich
fot. Invision/Invision/East News/Rex Features/East News/David Fisher/Shutterstock

Milla Jovovich i Dave Bautista kręcą film pod Krakowem – to informacja, do której dotarli dziennikarze portalu NaEkranie.pl. Dziennikarze serwisu jako pierwsi poinformowali o pracach nad filmem „In the Lost Lands“ w Polsce. To adaptacja opowiadania autorstwa George’a R.R Martina – brytyjskiego pisarza, najlepiej znanego z „Pieśni Lodu i Ognia“ i jej serialowej adaptacji w postaci „ Gry o tron“.

Redakcja poleca

„In the Lost Lands” – o czym opowie? 

„In the Lost Lands” opowiada historię zdesperowanej królowej, która zatrudnia czarodziejkę Alys, aby ta spełniła wszystkie jej marzenia. Gdy władczyni nie będzie już miała z niej pożytku, ześle ją na banicję do tytułowych zagubionych rewirów  – na niebezpieczną pustynię. Przewodnikiem Alys w tym nieznanym świecie będzie włóczęga Boyce. Niedobrany duet na swojej drodze napotka groźnych ludzi i demony, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Walka na śmierć i życie stanie się dla nich chlebem powszednim. Czy bez szwanku dotrą do celu?

– To historia o naturze dobra i zła, miłości i stracie – dowiadujemy się z materiału.

„In the Lost Lands” kręcone pod Krakowem 

Jak czytamy w artykule serwisu NaEkranie, prace nad filmem w reżyserii Paula W.S Andersona (seria „Resident Evil”, „Obcy kontra Predator”), trwają obecnie w stiudiu filmowym Alvernia pod Krakowem. Na planie pojawili się Milla Jovovich oraz Dave Bautista („Strażnicy Galaktyki”, „Spectre”). Paul W.S Anderson jest też autorem scenariusza na bazie opowiadania Martina. Prawa do utworu miał kupić już w 2015 roku. Od tamtego czasu miał zbierać fundusze na realizację projektu.

„In the Lost Lands” – kiedy premiera?

Data premiery filmu na razie pozostaje nieznana.

Czytaj także:  "Goście" - zwiastun i recenzja jednego z najbardziej przerażających thrillerów ostatnich lat [WIDEO]

RadioZET.pl/NaEkranie.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET