Obserwuj w Google News

Zniewolona: aktorzy serialu przyjadą do Polski. Kiedy i gdzie się pojawią?

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.08.2019 11:26
Zareaguj Reakcja

„Zniewolona” to wakacyjny hit TVP1, który bije rekordy oglądalności. Polacy zakochali się w serialu o losach pięknej Katieriny. Ogromny sukces ukraińskiej produkcji w naszym kraju sprawił, że już niedługo aktorzy „Zniewolonej” przyjadą do Polski.

Zniewolona aktorzy serialu przyjadą do Polskie kiedy i gdzie się pojawią
fot. Archiwum TVP

Zniewolona: aktorzy serialu przyjadą do Polski. Kiedy i gdzie?

„Zniewolona” podbija serca polskich widzów. Świadczą o tym chociażby wyniki oglądalności, które naprawdę robią wrażenie. Jak podaje Jacek Kurski, 29. odcinek „Zniewolonej” obejrzało ponad 3,3 miliona osób.

>> Zniewolona, odc. 30: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym odcinku serialu?

Polacy zakochali się w bohaterach tego kostiumowego serialu. Dzięki tak pozytywnemu odbiorowi ukraińskiej produkcji aktorzy „Zniewolonej” przyjadą do Polski — poinformowały w środę w swoim głównym wydaniu „Wiadomości TVP”.

Kiedy i gdzie w Polsce zobaczymy aktorów „Zniewolonej”? Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów. Wiadomo już jednak, że nasz kraj na pewno odwiedzi Katerina Kowalczuk, która gra główną rolę. Aktorka „Zniewolonej” potwierdziła swój przyjazd w jednym z komentarzy na Instagramie.

Wkrótce odwiedzę Polskę — napisała.

W jednym z najnowszych wpisów Katerina Kowalczuk podziękowała również wszystkim za mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat serialu „Zniewolona”. Aktorka otrzymuje wiele miłych wiadomości od widzów nie tylko z Polski, ale także m.in. z Litwy i Łotwy.

>> QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu

Zniewolona: o czym jest serial, który emituje TVP1?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

 

RadioZET.pl/Wiadomości TVP/PK