Obserwuj w Google News

Zniewolona: Rekordowa widownia 27. odcinka ukraińskiego serialu TVP

Sylwia Wamej
1 min. czytania
06.08.2019 11:21
Zareaguj Reakcja

"Zniewolona", czyli nowy ukraiński serial bije rekordy popularności. Niedzielny odcinek produkcji TVP oglądało średnio oglądało średnio 2,73 mln osób. Z takiego wyniku cieszy się prezes TVP - Jacek Kurski, który skomentował sukces serialu na Twitterze.

"Zniewolona"
fot. Archiwum TVP

"Zniewolona" hitem TVP. Jacek Kurski zadowolony z wyniku

"Zniewolona" to ukraiński serial, który widzowie mogą oglądać na antenie TVP1. Produkcja w krótkim czasie stała się frekwencyjnym hitem. Jak podaje serwis Wirtualne Media w okresie od 22 do 28 lipca najwięcej widzów zgromadziła właśnie ukraińska produkcja. Niedzielny odcinek serialu oglądało średnio 2,73 mln osób.

Z ogromnego sukcesu i widowni "Zniewolonej" cieszy się Jacek Kurski. "Pękły 3 miliony!!! Rekordowa widownia 27. odcinka Zniewolonej. Serial ciagle rośnie. To już zjawisko. Dziękujemy" - napisał prezes TVP na swoim Twitterze. 

"Zniewolona": O czym jest nowy serial TVP?

"Zniewolona" to historia rozgrywająca się w XIX wieku.  Po raz pierwszy serial pokazywany był na festiwalu w Cannes. Główną bohaterką jest Katierina Wierbickaja. To piękna, mądra i wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Świetnie zna języki obce, gra na fortepianie oraz maluje. Jednak talent i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie. Katierina jest własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Dziewczyna postanawia jednak zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. Rola główna została powierzona 26-letnie j Katerinie Kowalczuk, młodej i pięknej aktorce rosyjskiego pochodzenia.

 

RadioZEt.pl/ SW