Obserwuj w Google News

Zniewolona: Katerina Kowalczuk nago. Aktorka kusi gorącymi zdjęciami na Instagramie [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.08.2019 12:39
Zareaguj Reakcja

Katerina Kowalczuk to aktorka, która robi furorę dzięki głównej roli w serialu „Zniewolona”. Rosjanka skupia się jednak nie tylko na aktorstwie. Świetnie też radzi sobie jako modelka. Aktorka „Zniewolonej” chętnie publikuje na Instagramie piękne i często odważne zdjęcia. Na wielu z nich Katerina Kowalczuk pozuje nago.

Zniewolona Katerina Kowalczuk nago gorące zdjęcia aktorki na Instagramie foto
fot. Instagram

Katerina Kowalczuk nago. Nagie zdjęcia aktorki „Zniewolonej” na Instagramie

Katerina Kowalczuk ze „Zniewolonej” lubi publikować odważne zdjęcia w mediach społecznościowych. Piękna rosyjska aktorka pracuje także jako modelka, czym chętnie chwali się na swoim Instagramie. Na wielu fotografiach możemy zobaczyć Katerinę Kowalczuk nago.

Nagie zdjęcia 26-letniej aktorki „Zniewolonej” nie są jednak wulgarne i zazwyczaj pochodzą z oficjalnych sesji zdjęciowych, w których Katerina Kowalczuk bierze udział na potrzeby kampanii reklamowych.

>> Zniewolona, odc. 30: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzydziestym odcinku serialu?

Zniewolona: o czym jest serial, w którym gra Katerina Kowalczuk?

Katerina Kowalczuk gra główną rolę w  „Zniewolonej”, która bije rekordy oglądalności w TVP1. Serial to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.

Katierina Wierbickaja, grana przez Kowalczuk, to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką, pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

>> Zniewolona, odc. 31: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?

 

RadioZET.pl/PK