Obserwuj w Google News

„Zniewolona” hitem TVP. Kim jest aktorka Katerina Kowalczuk?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
16.07.2019 12:13
Zareaguj Reakcja

„Zniewolona” to nowy ukraiński serial, który podbił serca widzów i stał się hitem TVP. Widzowie pokochali też młodą, rosyjską aktorkę — Katerinę Kowalczuk. Kim jest gwiazda „Zniewolonej”?

Katerina Kowalczuk
fot. Instagram.com/Katerina Kovalchyk

„Zniewolona”: Katerina Kowalczuk. Kim jest aktorka grająca główną rolę?

„Zniewolona” to serial, który pokochali widzowie TVP. Ich serca podbiła też Katerina Kowalczuk, młoda ukraińska aktorka. Kim jest główna bohaterka „Zniewolonej”? Katerina Kowalczuk to 26-letnia absolwentka Państwowej Akademii Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu, którą skończyła w 2015 roku. Karierę aktorską rozpoczęła od grania w filmach krótkometrażowych. Została zaangażowana dzięki swojej działalności w mediach społecznościowych.

Rosyjska aktorka w 2016 roku dołączyła do obsady serialu „Ментовские войны 9 (Mentovskie voyny - 9)”. Zagrała też w krótkich metrażach, takich jak m.in. „Na Zare” (20018), „Isstuplenie” (2018) oraz teledysku Oques Grasses – „In the Night (Chapter 2. Fans del Sol)” (2019). Jednak to rola Katariny Wielbickajej dała jej największą rozpoznawalność i otworzyła drogę do kolejnych wyzwań zawodowych. 

Główna bohaterka „Zniewolonej” jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Choć gra na fortepianie i maluje, zaczyna rozumieć, że liczne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie.

„Zniewolona” hitem TVP. Wyniki oglądalności

„Zniewolona” to serialowy hit TVP. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, średnia oglądalność nadawanego w TVP nowego serialu wynosiła w okresie od 1 do 14 lipca 1,58 mln osób. Średnia widownia premierowych odcinków produkcji pokazanych w drugim tygodniu nadawania (tj. od 8 do 14 lipca) wyniosła już 1,79 mln osób, co względem pierwszego tygodnia oznacza wzrost wynoszący 560 tys. oglądających. Widownia serialu cały czas rośnie z odcinka na odcinek. Pierwszy z nich oglądało 1,01 mln osób, a ostatni – 2,28 mln.

 

RadioZEt.pl/ SW