Obserwuj w Google News

„Zimna wojna” w TV – kiedy i gdzie obejrzymy najnowszy film Pawlikowskiego?

Redakcja
1 min. czytania
16.11.2018 15:59
Zareaguj Reakcja

„Zimna wojna” w telewizji będzie z pewnością prawdziwym hitem. Film, który cieszył się w kinach ogromnym zainteresowaniem, niebawem będzie do obejrzenia w telewizji. Kiedy telewizyjna premiera?

Zimna wojna w telewizji
fot. mat. prasowe/Kino Świat

„Zimna wojna” w telewizji – kiedy telewizyjna premiera?

Najnowszy film Pawlikowskiego okazał się wielkim kinowym hitem. Produkcja z udziałem Joanny Kulig i Tomasza Kota kandyduje do Oscara. Wiele osób nadal nie widziało tego dzieła, ale emisja „Zimnej wojny” w telewizji z pewnością będzie okazją do poszerzenia grona odbiorców. Już niedługo film będzie można obejrzeć za pośrednictwem platform VOD. Premiera filmu nastąpi 19 listopada.

„Zimna wojna” w TV – gdzie oglądać?

„Zimna wojna” wśród najlepszych filmów roku magazynu „Empire”

Jak poinformował dystrybutor filmu, Kino Świat, dzieło Pawła Pawlikowskiego będzie dostępne na platformach VoD. Od 19 listopada na platformach UPC, Vectra i Orange, a 21 listopada na pozostałych. Z pewnością zainteresowanie będzie ogromne.

„Zimna wojna” swoją premierę miała na 71. Festiwalu Filmowym w Cannes. Film spotkał się tam z rewelacyjnym przyjęciem i zebrał wiele pozytywnych ocen wśród krytyków. Dotąd, poza Polską, prawa do filmu sprzedano m.in. w: USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Niemczech, Grecji, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Turcji, Chinach, Japonii, Korei Południowej, Australii i Nowej Zelandii.

RadioZET.pl/SA