Obserwuj w Google News

Anthony Hopkins w nowym thrillerze. Zobacz zwiastun filmu "Zero Contact" [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
2 min. czytania
10.09.2021 12:02
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawił się zwiastun thrillera "Zero Contact", w którym jedną z głównych ról gra Anthony Hopkins. O czym opowiada trzymająca w napięciu produkcja?

Zero Contact - plakat filmu
fot. NFT/materiały prasowe

"Zero Contact" to dość niespotykana koprodukcja. Thriller z Anthonym Hopkinsem w roli głównej doczekał się pierwszego zwiastuna. O czym jest nadchodzący film?

"Zero Contact": zwiastun filmu z Anthonym Hopkinsem

Kiedy w roku 2020 branża filmowa stanęła w miejscu z powodu pandemii koronawirusa, pojawiły się innowacyjne pomysły na stworzenie produkcji. Jednym z nich jest "Zero Contact" - thriller, do którego zdjęcia powstały podczas lockdownu w 17 różnych krajach za pośrednictwem połączeń internetowych.

Redakcja poleca

Aktorzy, którzy wzięli udział w "Zero Contact", nie spotkali się na planie. Wszystkie sceny zostały nagrane zdalnie, nierzadko w prywatnych domach osób, biorących udział w thrillerze. Jak prezentuje się zwiastun nadchodzącego filmu?

Oglądaj

"Zero Contact" to opowieść o pięciu postaciach pochodzących z różnych zakątków świata, które połączył ze sobą ekscentryczny technologiczny potentat - Finley Hart, grany przez Anthony'ego Hopkinsa. Bohaterowie są zmuszeni do współpracy. Muszą rozpracować ostatni wynalazek Harta - maszynę, która może być rozwiązaniem problemów ludzkości, albo końcem świata.

Twórcy zaprezentowali również plakat filmu. 

NFT/materiały prasowe/Zero Contact
fot. foto: NFT/materiały prasowe/Zero Contact

Chociaż produkcja nie miała ogromnego, hollywoodzkiego budżetu, pomysł wydaje się niezmiernie ciekawy.

Redakcja poleca

"Zero Contact": kiedy premiera?

Reżyserem "Zero Contact" jest kanadyjski filmowiec Rick Dugdale, który do tej pory pełnił rolę producenta. Tytuł z Hopkinsem w roli głównej to jego debiut reżyserski. Za scenariusz odpowiada Cam Cannon. Premiera została zaplanowana na 24 września 2021 roku za pośrednictwem platformy Vuele. Na razie nie wiadomo, kiedy i w jakiej formie "Zero Contact" trafi do Polski.

RadioZET.pl/YouTube

Najciekawsze premiery września 2021. Które filmy i seriale obejrzeć w tym miesiącu? [TYTUŁY, DATY]