Obserwuj w Google News

„Zakochani po uszy” odcinek 36: Asia w łóżku z Kubą. [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
14.03.2019 10:05
Zareaguj Reakcja

36. odcinek „Zakochanych po uszy” zapowiada się bardzo ciekawie. Asia obudzi się w hotelowym pokoju obok Kuby i znajdzie się w bardzo niezręcznym położeniu. Czy będzie szczera wobec Piotra i zdradzi mu, gdzie spędziła noc?

„Zakochani po uszy” odcinek 36: Asia w łóżku z Kubą. [STRESZCZENIE]
fot. TRICOLORS/East News

„Zakochani po uszy” to nowy serial obyczajowy, który oglądać możemy na antenie TVN7. Oparta na oryginalnym scenariuszu produkcja charakteryzuje się podsumowaniem każdego odcinka za pomocą relacji na InstaStories. Fabuła opiera się na relacji Asi i Piotra, którzy przeżyli kiedyś wakacyjną miłość. Po latach, z bagażem doświadczeń, poznają się na nowo. Asia próbuje dojść do siebie po rozstaniu, a Piotr spotyka z Sylwią.

Już dziś, w czwartek, 14 marca, o godzinie 19.30 będziemy mogli zobaczyć 36. odcinek „Zakochanych po uszy”. Przed Asią trudne chwile, za co odpowiedzialna jest Sylwia.

Zakochani po uszy odcinek 36
fot. Instagram:@zakochanipouszytvn7

ZOBACZ TEŻ: "M jak Miłość" odcinek 1430 [STRESZCZENIE]

„Zakochani po uszy” odcinek 36: Co się wydarzyło?

Przypomnijmy, że Sylwia zmusiła Paulę do pomocy w zdobyciu pigułki gwałtu. Planowała podać ją Piotrowi, jednak ostatecznie nieświadomie połknęła ją Asia. Sylwia skrzętnie wykorzystała zły stan bohaterki.

W 36. odcinku Asia obudzi się w hotelowym pokoju, w jednym łóżku z Kubą. Żadne z nich nie będzie pamiętało wydarzeń poprzedniej nocy, a ich niekompletne stroje jednoznacznie dadzą do zrozumienia, co zaszło. Tymczasem zaniepokojony Piotr będzie poszukiwał ukochanej. Ta, za namową Kuby, nie wyzna mu prawdy. Sylwia jednak za wszelką cenę będzie dążyła do poinformowania Piotra o rzekomej zdradzie. Samą Asię męczyć będą wyrzuty sumienia. Czy zdecyduje się na wyjawienie chłopakowi prawdy? Przekonamy się już dziś.

RadioZET.pl/MF