Obserwuj w Google News

Jason Statham i gwiazdor "Mindhuntera" w zwiastunie nowego filmu Guya Ritchiego [WIDEO]

1 min. czytania
30.03.2021 12:11
Zareaguj Reakcja

"Wrath of Man" to najnowszy film uznanego reżysera Guya Ritchiego. W rolach głównych wystąpili Jason Statham i Holt McCallany. Co wiemy o fabule i kiedy premiera "Wrath of Man"? Przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

Jason Statham i gwiazdor "Mindhuntera" w zwiastunie nowego filmu Guya Ritchiego [WIDEO]
fot. Grant Buchanan / SplashNews.com/East News (zdjęcie poglądowe)

"Wrath of Man" z oficjalnym zwiastunem. Guy Ritchie - reżyser, który dał światu takie hity jak "Porachunki", "Przekręt" i "Dżentelmeni", powraca z kolejną produkcją. Co wiemy o filmie "Wrath of Man" i kiedy odbędzie się premiera? Szczegóły poniżej.

"Wrath of Man" - zwiastun nowego filmu Guya Ritchiego

Zwiastun filmu "Wrath of Man" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy tajemniczego ochroniarza, pracującego dla firmy, która każdego dnia transportuje setki milionów dolarów. Gdy pewnego dnia ciężarówka z gotówką zostaje zaatakowana, główny bohater wykazuje się ponadprzeciętnymi zdolnościami, czym przykuwa niechcianą uwagę. Z czasem wychodzi na jaw, że mężczyzna realizuje osobistą vendettę.

Redakcja poleca

"Wrath of Man" - kiedy premiera?

Premiera filmu "Wrath of Man" zaplanowana jest na 7 maja 2021 roku. Za reżyserię odpowiada Guy Ritchie, a w rolach głównych wystąpili: gwiazdor kina akcji Jason Statham (który niejednokrotnie współpracował już z Ritchie'em) oraz znany z  "Mindhuntera" Holt McCallany

Redakcja poleca
Filmy tak drastyczne, że nie obejrzycie ich do końca. Podejmiecie wyzwanie? [TOP 5]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET