Obserwuj w Google News

Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Jest komentarz jej menadżerki

Sylwia Wamej
2 min. czytania
03.07.2019 14:16
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gąsiewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem.  Na jednym ze zdjęć pojawił się też komentarz, że aktorka je za dwóch. Czy to oznacza, że gwiazda jest w ciąży? Menadżerka młodej aktorki skomentowała doniesienia.

Wiktoria Gąsiewska
fot. Artur zawadzki/ Reporter/ East News

Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zostaną rodzicami? Na InstaStories 20-letniej aktorki pojawiło się zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Z kolei na drugim gwiazda napisała, że "je za dwóch". Fotografie wywołały mnóstwo spekulacji na temat domniemanej ciąży gwiazdy "Rodzinka.pl". Doniesienia skomentowała menadżerka młodej gwiazdki.

"Wiktoria nie spodziewała się, że jej Instastory wywoła takie zamieszanie w sieci. Na pewno nie chciała przekazać fanom, że jest w ciąży. To był niewinny żart -  powiedziała menadżerka Gąsiewskiej w rozmowie z serwisem Pudelek.pl. Jak się okazuje, ciążowe krągłości są efektem charakteryzacji w serialu "Pierwsza miłość". Mamą zostanie bohaterka grana przez Wiktorię w serialu "Pierwsza miłość" - Jagoda, która uwikłała się w romans z żonatym Andrzejem, nie wiedząc, że jej kochanek ma żonę.

gf-oZJL-qPzf-ZQZp_wiktoria-gasiewska-w-ciazy-na-planie-serialu-pierwsza-milosc-664x442-nocrop
fot. Instagram.com/ Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Mieszkają razem?

Prywatnie Wiktoria Gasiewska związana jest z Adamem Zdrójkowskim. Mimo młodego wieku od trzech lat tworzą szczęśliwy związek. Kolorowa prasa pisała, że Wiktoria i Adam zaręczyli się i zamieszkali ze sobą. Młoda aktorka szybko zdementowała te doniesienia.

"Ktoś nawet pokazał apartament, w którym rzekomo mieszkam z moim chłopakiem. Moja menedżerka i ja miałyśmy niezły ubaw, widząc to zdjęcie, w rzeczywistości pokoju hotelowego w Tajlandii i salonu fryzjerskiego, do którego chodzę regenerować włosy. Nie zamieszkałam z Adamem ani nie jesteśmy zaręczeni. Mam dopiero dwadzieścia lat i jeszcze dużo czasu na takie poważne decyzje. Wcześniej przekroczenie dwudziestki rzeczywiście kojarzyło mi się z dojrzałością. Dzisiaj jednak wiem, że gdy się już ma te dwadzieścia lat, żaden większy przełom w życiu nie następuje" - mówiła aktorka w rozmowie z "Twoje imperium".

 

RadioZEt.pl/ Pudelek.pl/ SW