Obserwuj w Google News

Dom nad oceanem z "Wielkich kłamstewek" jest do wynajęcia. Za noc w willi trzeba słono zapłacić

Sylwia Wamej
1 min. czytania
25.06.2019 12:18
Zareaguj Reakcja

"Wielkie kłamstewka" kuszą mrocznymi historiami głównych bohaterek, ale również pięknymi plenerami. Jak się okazuje, luksusowa willa nad oceanem serialowej Madeline Mackenzie jest do wynajęcia. Ile trzeba zapłacić za jedną noc w tym pięknym domu?

Dom Madeline z "Wielkich kłamstewek"
fot. Malibu Luxury

"Wielkie kłamstewka". Dom serialowej Madeline do wynajęcia

"Wielkie kłamstewka" podbijają serca widzów.Na HBO można oglądać kontynuację historii przyjaciółek  z Monterey. Oprócz mrocznych historii serial kusi piękną muzyką i plenerami. Pozazdrościć można serialowej Madeline, której dom położony jest nad oceanem. Jak się okazuje, piękna willa jest do wynajęcia w wakacyjnym sezonie. Dom serialowej Madeline Mackenzie znajduje się na plaży w Malibu. Dom wystawiony został przez serwis Malibu Luxury Vacation Homes. Goście mają do dyspozycji 1828 metrów kwadratowych. Mieści się na nich m.in. 6 sypialni z widokami na plażę i ocean, 7 łazienek oraz oszklona sypialnia.

dom_1
fot. Malibu Luxury

"Wielkie kłamstewka". Ile trzeba zapłacić za jedną noc w willi?

Willa znajduje się w odległości 24 metrów od oceanu, na jednej z najbardziej prestiżowych plaż Malibu. Warto wspomnieć, że do domu należy też mierzący 290 metrów kwadratowych gościnny domek. Osoby wynajmujące willę mogą skorzystać też z usług pokojówki oraz lokaja. Za wynajęcie tego pięknego lokum trzeba jednak słono zapłacić. Noc w domu z "Wielkich kłamstewek" kosztuje od 3 do 5 tysięcy dolarów za noc. W przestrzeni może znajdować się maksymalnie 12 gości.

 

RadioZEt.pl/ Noizz.pl/ SW