Obserwuj w Google News

Wielkanoc 2019: Filmy w TV. 10 najlepszych propozycji

Maciej Friedrich
3 min. czytania
19.04.2019 13:53
Zareaguj Reakcja

Wielkanoc to czas spotkań z rodziną i wspólnego spędzania czasu. Relaksujemy się między innymi przed telewizorem. Sprawdź naszą listę 10 najlepszych filmów w TV podczas Wielkanocy 2019.

Wielkanoc 2019: Filmy w TV. 10 najlepszych propozycji
fot. Instagram:@beautyandthebeast

Wielkanoc 2019 to czas, który często spędzamy w licznym gronie rodzinnym lub otoczeniu przyjaciół. Choć pogoda zachęca do spacerów, z pewnością nie odmówimy sobie również błogiego lenistwa przed telewizorem. Wszak okres świąteczny to doskonała okazja do przypomnienia sobie ponadczasowych filmowych hitów. Stacje telewizyjne jak co roku przygotowały propozycje dla fanów niemal każdego gatunku. Poniżej prezentujemy listę dziesięciu filmów, które warto obejrzeć w Wielkanoc 2019.

Wielkanoc 2019 w telewizji. 10 najlepszych filmów na Wielkanoc

1. Noe: Wybrany przez Boga (TVP1, sobota 20 kwietnia, godz. 21:20)

Filmowa wersja biblijnej historii w reżyserii Darrena Aronofsky'ego. W rolach głównych zobaczymy między innymi Russela Crowe, Anthony'ego Hopkinsa i Emmę Watson. Świetne efekty specjalne pozwoliły ukazać biblijny potop z ogromnym rozmachem.

2. Ja Cię Kocham, a Ty śpisz (Stopklatka TV, sobota 20 kwietnia, godz. 20:00)

Klasyczna komedia z Sandrą Bullock w roli głównej to film lekki, przyjemny i zwyczajnie zabawny. Miłosna historia kobiety, która zostaje przypadkowo uznana za narzeczoną mężczyzny, któremu uratowała życie, rozbawi nie tylko miłośników komedii romantycznych. 

3. Jurassic World: Upadłe Królestwo (Canal+, sobota 20 kwietnia, godz. 21:00)

Ciężko wyobrazić sobie okres świąteczny bez chociaż jednego filmu z serii o parku jurajskim. Tym razem mamy możliwość obejrzenia świeżej odsłony serii z 2018 roku. Wartka akcja i niezmiennie doskonałe efekty specjalne zapewnią dużą dawkę rozrywki.

4. Pretty Woman (TVN, sobota 20 kwietnia, godz. 20:55)

Tego filmu nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Jedna z klasycznych komedii romantycznych i rewelacyjne role pięknej Julii Roberts i Richarda Gere'a. Produkcja często wymieniana jest nie tylko wśród najlepszych komedii, ale hollywoodzkich produkcji w ogóle. 

Julia Roberts
fot. Instagram:@neimintheskai

5. Vaiana: Skarb oceanu (Polsat, niedziela 21 kwietnia, godz. 13:30)

Również młodsi widzowie nie będą się nudzić w Wielkanoc 2019. „Vaiana” to produkcja Disneya, wytwórni, która nie zwykła zawodzić. Historia młodej dziewczyny i półboga Maui została świetnie zdubbingowana, usłyszymy między innymi rewelacyjną piosenkę w wykonaniu Macieja Maleńczuka. Doskonały wybór dla całej rodziny.

6. Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (TVN7, niedziela 21 kwietnia, godz. 17:15)

Fani komiksowego uniwersum Marvela niecierpliwie wyczekują premiery „Avengers: Koniec gry, tymczasem warto przypomnieć sobie przygody Kapitana Ameryki i Czarnej Wdowy. Tym razem superbohaterowie zmierzą się z tajemniczym Zimowym Żołnierzem.

7. Gdzie jest Nemo? (Polsat, poniedziałek 22 kwietnia, godz. 9:15)

„Gdzie jest Nemo?” to efekt współpracy Walt Disney Pictures oraz Disneya. Połączenie talentów dwóch świetnych wytwórni zaowocowało doskonałą animacją dla całej rodziny. Wartka akcja, doskonały humor i zachwycająca grafika: zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ten tytuł.

8. C.K. Dezerterzy (TVP2, poniedziałek 22 kwietnia, godz. 11:10)

Doskonała pozycja dla wielbicieli polskich komedii i nie tylko. Gwiazdorska obsada, na czele z Markiem Kondratem, Wiktorem Zborowskim i Wojciechem Pokorą oraz ponadczasowy humor to przepis na filmowy sukces. Serdecznie polecamy.

9. Piękna i bestia (Polsat, poniedziałek 22 kwietnia, godz. 19:55)

Aktorska wersja klasycznej animacji Disneya okazała się wielkim hitem. Grafika komputerowa pozwoliła doskonale oddać magiczną atmosferę baśni o uczuciu między piękną Bellą a zaklętym potworem, który ma w sobie więcej uczuć niż niejeden człowiek.

10. Transformers: Wiek zagłady (TVN, poniedziałek 22 kwietnia, godz. 13:45)

Świetna propozycja dla wielbicieli akcji, wybuchów i wielkich robotów. Autoboty pod wodzą Optimusa Prime'a muszą zmierzyć się z przeciwnikiem, który może okazać się zbyt potężny. Stawką jest równowaga we wszechświecie i los Ziemi.

Transformers
fot. Instagram:@cinemaxturkiye

RadioZET.pl/MF