Obserwuj w Google News

Wesele 2: pojawiły się zdjęcia z planu nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego

1 min. czytania
28.07.2020 14:05
Zareaguj Reakcja

"Wesele 2" to nowy film Wojciecha Smarzowskiego. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Do tego pojawia się coraz więcej informacji na temat filmu. Co już wiemy?

Wojciech Smarzowski
fot. Piotr Molecki/East News

Wesele 2: pojawiły się zdjęcia z planu nowego filmu. Wojciech Smarzowski jest uznawany za jednego z najważniejszych polskich reżyserów filmowych. Pojawiają się pierwsze informacje dotyczące jego kolejnego projektu. Tym razem udostępniono pierwsze fotografie odsłaniające kulisy powstawania filmu "W2". Co wiemy już o "Weselu 2"?

Zobacz także:  Harry Potter: jak zmienili się aktorzy związani z popularną serią? 

Wesele 2: pojawiły się zdjęcia z planu nowego filmu

Wojciech Smarzowski tworzy filmy niekiedy trudne, a do tego nie owija w bawełnę. Mimo wymagającej tematyki, jego filmy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów i przyciągają do kin tłumy. Jego najnowszy projekt ma być poniekąd kontynuacją filmu "Wesele" z 2004 roku. Wstępne prace rozpoczęto jeszcze jesienią 2019 roku

Ekipa musiała przeczekać pandemię koronawirusa, jednak w czerwcu rozpoczęły się intensywne prace na planie. Wiadomo, że akcja filmu ma się rozgrywać na terenie domu weselnego oraz w rzeźni. Jak podaje portal spidersweb.pl - ma ona nawiązywać do współczesnych wydarzeń, ale odnosić się także do historii Polski. 

Premiera filmu została wyznaczona na jesień 2021 roku. Poniżej można zobaczyć pierwsze ujęcia z planu:

Zobacz także:  Hollywood przekłada premiery. Które filmy nie pojawią się w kinach? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Spidersweb.pl