Obserwuj w Google News

Weronika Ksiażkiewicz przeszła metamorfozę. W nowej fryzurze ciężko ją rozpoznać

Sylwia Wamej
1 min. czytania
11.06.2019 11:32
Zareaguj Reakcja

Weronika Książkiewicz przeszła metamorfozę. Aktorka zdecydowała się ostrzyc na krótko. Nowe, ostre cięcie jest efektem przygotowań aktorki do roli w filmie „Furioza”. 38-letnią gwiazdę ciężko poznać w nowej fryzurze.

Weronika Książkiewicz
fot. Adam Jankowski/ Reporter

Weronika Książkiewicz obcięła włosy na krótko

Weronika Książkiewicz nie boi się zmienić wizerunku dla roli. 38-letnia aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej. Gwiazda zdecydowała się obciąć włosy i postawiła na ultrakrótką fryzurę w męskim stylu. Metamorfoza gwiazdy to efekt pracy nad rolą Dzikiej w filmie „Furioza” w reżyserii Cypriana Olenckiego. Aktorka nie ukrywa ekscytacji nowym wyzwaniem. 

„Bardzo się cieszę, bo właśnie zaczęliśmy zdjęcia do filmu Cypriana Olenckiego »Furioza«. Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach ...Bardzo chciałam podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w kilku miesięcznych przygotowaniach i wraz ze mną zbudowali postać Dzikiej, z która już zdążyłam się bardzo polubić. Dziekuję Cyprian Olencki” – napisała aktorka na swoim instagramowym profilu. Wygląda na to, że Weronika zagra ostrą kobietę, a zdradza to mocna charakteryzacja. Oprócz chłopięcej fryzurki Weronika ma też „rozcięte” czoło i liczne tatuaże.

Fani o Weronice Książkiewicz: „Polska Lara Croft”

Pod postem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów. Nowe wcielenie Weroniki skomentowała m.in.  Anna Lewandowska i Katarzyna Zielińska. „Brawo kochana. Jesteś fighterką z krwi i kości. Dumni” – napisała Anna Lewandowska. „Ale czad” – podsumowała Grażyna Wolszczak. „Nasza polska Lara Croft” – dodała jedna z fanek. Na razie o nowej produkcji, w której zagra Weronika Książkiewicz, niewiele wiadomo. Być może aktorka niebawem zamieści więcej informacji.

 

RadioZEt.pl/ SW