Obserwuj w Google News

Warner Bros. odcina się od Ezry Millera. Co z zaplanowanymi filmami?

Roksana Orlicka
2 min. czytania
07.04.2022 14:40
Zareaguj Reakcja

Ezra Miller jest w poważnych tarapatach. Aktor młodego pokolenia może stracić sporo kontraktów przez swoje agresywne zachowanie. Co się wydarzyło i dlaczego Warner Bros. powoli odcina się od Millera?

Ezra Miller
fot. Everett Collection/East News

Warner Bros. odcina się od Ezry Millera. Kolejny hollywoodzki aktor wywołał niemały skandal, który może mieć wpływ na jego dalszą karierę. Tym razem chodzi o Ezrę Millera, znanego z filmów "Musimy porozmawiać o Kevinie" czy "Fantastyczne zwierzęta". Jak podaje portal filmozercy.com - Warner Bros. miało zdecydować o wstrzymaniu wszystkich projektów, w których Miller bierze udział.

Zobacz także:  "Doctor Strange 2": dzieci Scarlet Witch w nowej zapowiedzi filmu Marvela [WIDEO]

Warner Bros. odcina się od Ezry Millera. Co z zaplanowanymi filmami?

7 kwietnia do kin trafił film "Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore'a", który powstał pod skrzydłami Warner Bros. W produkcji występuje Ezra Miller, 30-letni aktor, wcielający się w Credence'a. Miller został aresztowany za agresywne zachowanie w jednym z barów na Hawajach. Miał też dopuścić się gróźb słownych. Portal filmożercy.com podaje, że szefowie Warner Bros. zaczęli się zastanawiać nad współpracą z Millerem. Nieoficjalnie mówi się, że wstrzymano wszystkie projekty, w których 30-latek miał brać udział. Pojawiła się też informacja, że aktor nie zachowywał się dobrze na planie filmu "The Flash". Mówi się o tym, że miał mieć częste załamania nerwowe i między innymi z tego powodu została opóźniona premiera filmu.

Redakcja poleca

Na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia Warner Bros.

"Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore'a": gdzie obejrzeć?

Film "Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore'a" trafił do kin 7 kwietnia 2022 roku. Produkcja 45 dni później będzie dostępna na platformie HBO Max.

Zobacz także:  "Wygrać marzenia": polski film na Netflixie. O czym jest i kto w nim występuje?

Premiery kinowe 2022: na te filmy warto czekać [TYTUŁY, DATY PREMIERY]