Obserwuj w Google News

Ukryta prawda: Ewa Wyjeżdza do Zurychu. Pod jej nieobecność Mateusz zdradzi żonę? Co wydarzy się w 1057. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
03.06.2019 16:15
Zareaguj Reakcja

Mateusz i Ewa wychowują 7-letniego synka, Tymona. Kobieta otrzymuje propozycję pracy w Zurychu. Musi zostać tam przez cztery miesiące. Pod jej nieobecność między Mateuszem a pomocą domową - Iriną, rodzi się uczucie.

Ukryta prawda: Ewa Wyjeżdza do Zurychu. Pod jej nieobecność Mateusz zdradzi żonę? Co wydarzy się w 1057. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Facebook.com/ ukryta prawda

Ukryta prawda.1057 odcinek. Streszczenie

Mateusz i Ewa to małżeństwo, wychowujące wspólnie 7-letniego synka, Tymona. Kobieta otrzymuje propozycję wyjazdu do Zurychu. Wyjeżdżała już tam co prawda wcześniej, ale tylko na dwa tygodnie. Teraz musi zostać w Zurychu cztery miesiące. Obiecuje odwiedzać rodzinę w co drugi weekend. Mateusz nie chce słyszeć o wyjeździe. Ewa upiera się jednak, że dla niej to ogromna szansa, poza tym powiedziała już szefowi, że zgadza się na wyjazd. Mąż jest wściekły, że Ewa podjęła decyzję bez jego zgody. Kobieta martwi się, jak malec zniesie rozstanie. Na szczęście będą mogli często rozmawiać przez internet. Ewa i Mateusz zatrudniają pomoc domową, 25-letnią Ukrainkę Irinę. Pod nieobecność żony między Mateuszem, a Iriną zaczyna rodzić się uczucie.

Ukryta prawda: Każdy odcinek to osobna historia

"Ukryta prawdato jeden z najpopularniejszych w Polsce seriali paradokumentalnych. Oparty jest na niemieckim formacie „Family Stories” emitowanym przez RTL II. Pierwszy sezon pojawił się u nas w roku 2012. Fabuła każdego odcinka przedstawia losy bohaterów, którzy znajdują się w często dramatycznej sytuacji, jakie w codziennym życiu mogą przytrafić się każdemu. Aktorami są osoby wybrane w castingach, a każda odsłona to osobna historia. 1056. odcinek "Ukrytej prawdy" widzowie zobaczą 30 maja o godzinie 18.00 na antenie TVN.

RadioZEt.pl/ teleman.pl/ SW