Obserwuj w Google News

Ukryta prawda: Danuta poznaje Ryśka. Dwa dni później kobieta znika bez śladu. Co wydarzy się w 1056. odcinku [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
30.05.2019 16:20

Danuta w sanatorium pozna Ryśka. Jednak dwa później przepadnie jak kamień w wodę, a zaniepokojone przyjaciółki rozpoczną śledztwo. Kobiety odnajdą Ryśka, jednak ten nie będzie chciał z nimi rozmawiać. Co jeszcze wydarzy się w 1056. odcinku "Ukrytej prawdy"?

"Ukryta prawda"
fot. Screen YouTube

Ukryta prawda. 1056 odcinek. Streszczenie

Danuta poznała Ryśka w sanatorium, jednak dwa dni później kobieta zniknęła bez śladu. Nie pojawiła się na przyjęciu urodzinowym przyjaciółki Teresy. Danuta ma wyłączony telefon i ciężko do niej dotrzeć. Teresa razem z innymi bliskimi przyjaciółkami - Jadwigą i Heleną wchodzi do jej mieszkania. Odkrywa, że część rzeczy Danuta spakowała, a następnie wyjechała. Jadwidze ciężko jest jednak uwierzyć w tę wersję zdarzeń. Kobieta zaczyna prowadzić własne śledztwo, a pomagają jej w tym pozostałe przyjaciółki - Teresa i Helena. Kobiety odnajdują pod Warszawą Ryśka. Ten nie chce jednak rozmawiać. Podkreśla, że rozmawiał z Danutą jedynie przez smsy i wymienili ich zaledwie kilka. Jadwiga postanawia zgłosić sprawę na policję.

Ukryta prawda. Każdy odcinek to osobna historia

"Ukryta prawda" to jeden z najpopularniejszych w Polsce seriali paradokumentalnych. Oparty jest na niemieckim formacie „Family Stories” emitowanym przez RTL II. Pierwszy sezon pojawił się u nas w roku 2012. Fabuła każdego odcinka przedstawia losy bohaterów, którzy znajdują się w często dramatycznej sytuacji, jakie w codziennym życiu mogą przytrafić się każdemu. Aktorami są osoby wybrane w castingach, a każda odsłona to osobna historia. 1056. odcinek "Ukrytej prawdy" widzowie zobaczą 30 maja o godzinie 18.00 na antenie TVN.

 

RadioZET.pl/ SW