Obserwuj w Google News

Ukryta prawda: Powrót tajemniczej narzeczonej. Co wydarzy się w 1055. odcinku? [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
29.05.2019 12:55

29 maja widzowie obejrzą 1055. odcinek „Ukrytej prawdy”. Relacja dwóch braci zostanie wystawiona na próbę, gdy w ich wspólnej firmie pojawi się była narzeczona jednego z nich. Kobieta uciekła sprzed ołtarza, ale chce naprawić swoje błędy. Poniżej streszczenie 1055. odcinka "Ukrytej prawdy".

Ukryta prawda: Powrót tajemniczej narzeczonej. Co wydarzy się w 1055. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. facebook.com/ukrytaprawda

„Ukryta prawda” to jeden z najpopularniejszych w Polsce seriali paradokumentalnych. Oparty jest na niemieckim formacie „Family Stories” emitowanym przez RTL II. W naszym kraju pierwszy sezon pojawił się w roku 2012, obecnie emitowane są odcinki już 15. serii. Fabuła każdego odcinka przedstawia losy bohaterów, którzy znajdują się w często dramatycznej sytuacji, jakie w codziennym życiu mogą przytrafić się każdemu. Aktorami są osoby wybrane w castingach, a każda odsłona to osobna historia.

Serial cieszy się dużą popularnością widzów. Już dziś, 29 maja o godzinie 18.00 w TVN obejrzymy 1055. odcinek. Jak zwykle scenarzyści postarali się, by fani rodzinnych historii nie byli zawiedzeni. Poniżej prezentujemy streszczenie 1055. odcinka "Ukrytej prawdy".

Marzę o Tobie - ile odcinków liczy serial turecki TVP2 i kiedy oglądać?

Ukryta prawda odcinek 1055 streszczenie: Co wydarzy się w odcinku?

W 1055. odcinku „Ukrytej prawdy” poznamy Pawła i Karola. Są braćmi, których rodzice zginęli w wypadku, gdy byli nastolatkami. Obecnie mężczyźni prowadzą wspólnie agencję reklamową. W pracy pomagała im jeszcze Olga, narzeczona Pawła. Kobieta jednak niespodziewanie zniknęła kilka dni przed ślubem. Zostawiła narzeczonemu list, w którym jednak nie wyjaśniła powodu ucieczki.

Pewnego dnia niespodziewanie Olga pojawia się w agencji. Chce prosić Pawła o wybaczenie, jednak twierdzi, że nie może podać powodu swojego zniknięcia. Kłótnię pary przerywa jeden z klientów. Na widok Olgi rozpromienia się i to jej obecność sprawia, że przedłuża kontrakt reklamowy. Zakłopotany Paweł zgadza się, by kobieta wróciła do pracy w agencji. Decyzja to bardzo nie podoba się Karolowi, który postanawia odkryć sekret Olgi. Tymczasem kiedy Paweł po kilku tygodniach ponownie zakochuje się w niedoszłej małżonce, ta znowu znika.

 

RadioZET.pl/MF