Obserwuj w Google News

Twoja twarz brzmi znajomo: Joanna Koroniewska wystąpi w programie? Gwiazda M jak Miłość komentuje

Maciej Friedrich
2 min. czytania
31.05.2019 14:16
Zareaguj Reakcja

Wielu widzów z niecierpliwością wyczekuje kolejnej edycji popularnego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W prasie pojawiła się informacja, że miałaby w niej wystąpić znana z „M jak Miłość” Joanna Koroniewska, żona prowadzącego Macieja Dowbora. Aktorka zdecydowała się skomentować plotki. Czy pojawi się w programie?

Twoja twarz brzmi znajomo: Joanna Koroniewska wystąpi w programie? Gwiazda M jak Miłość komentuje
fot. Instagram:@joannakoroniewska

Twoja twarz brzmi znajomo” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych przez Polsat. Stacja przygotowuje właśnie kolejną edycję show, a fani spekulują, jakie gwiazdy tym razem zmierzą się w walce o główną wygraną. Pojawiły się plotki, że jedną z nich ma być Joanna Koroniewska, aktorka znana z „M jak Miłość”, którą obecnie możemy oglądać w serialu „Ślad”. Według magazynu „Rewia” stacja Polsat miała mocno zabiegać o udział Joanny i oferować gwieździe wyjątkowo atrakcyjną stawkę. Byłoby to o tyle ciekawe, że jej mąż  Maciej Dowbor pełni rolę prowadzącego show.

Joanna Koroniewska komentuje plotki o udziale w Twoja twarz brzmi znajomo

Koroniewska miała otrzymywać od producentów „Twoja twarz brzmi znajomo” propozycję występu w poprzednich edycjach show, zawsze jednak odmawiała. Wielbiciele aktorki, którzy spodziewali się, że tym razem zobaczą ją na scenie, niestety znów będą zawiedzeni. Joanna opublikowała na Instagramie post, w którym komentuje medialne doniesienia.

„Mysie pysie. Właśnie mi doniesiono, że jestem namawiana do udziału jako uczestnik w programie »Twoja twarz brzmi znajomo«, który to rzeczywiście uwielbiam i to oczywiście nie z powodu Macieja Dowbora bynajmniej. To program o śpiewaniu, a ja ostatni raz to robiłam w miarę dobrze chyba w podstawówce, potem przeszłam mutację i to by było na tyle. Teraz już nawet pod prysznicem nie śpiewam. Uspokajam więc, że nikomu tego nie zrobię” – stwierdziła.

Internauci nie kryli swojego zawodu i przyznali, że aktorka świetnie by sobie poradziła.

„Fajnie by było gdybyś właśnie wzięła udział”.

„Do odważnych świat należy, do boju”.

„Jestem pewna, że posiada pani śliczny głos” – czytamy w sieci.

Kto wie, może kiedyś Joanna da się namówić i zobaczymy ją w „Twoja twarz brzmi znajomo”?

 

RadioZET.pl/plotek.pl/MF