Obserwuj w Google News

Tomasz Kot w filmie Marvela. Zagra z Angeliną Jolie?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
03.04.2019 13:56
Zareaguj Reakcja

Tomasz Kot ma szansę powtórzyć sukces Daniela Olbrychskiego i zagrać w filmie z Angeliną Jolie. Według amerykańskich mediów Polak ma dołączyć do obsady „The Eternals”, nowego filmu osadzonego w uniwersum Marvela.

Tomasz Kot w filmie Marvela. Zagra z Angeliną Jolie?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Kulig po roli w „Zimnej wojnie” stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Hollywood. Polka otrzymywała komplementy od największych filmowych gwiazd, udzielała wywiadów dla prestiżowych magazynów i brylowała na oficjalnych galach. Jednak po urodzeniu dziecka zdecydowała się opuścić Stany Zjednoczone i wrócić do Polski.

Joanna to jednak niejedyna gwiazda filmu Pawlikowskiego, która została dostrzeżona i doceniona za oceanem. Tomasz Kot zrobił na amerykańskich krytykach niemałe wrażenie i wiele wskazuje na to, że jego kariera rozwinie się w Hollywood. Przypomnijmy, że Kot był brany pod uwagę jako czarny charakter w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie. Niestety  jego kandydatura nie przypadła do gustu Danielowi Craigowi. Polak nie ma jednak powodów do narzekań. Amerykańskie portale donoszą, że Tomasz może wystąpić u boku samej Angeliny Jolie.

Tomasz Kot zagra z Angeliną Jolie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Tomasz Kot zagra z Angeliną Jolie?

Według informacji amerykańskich portali branżowych Tomasz Kot dołączył do obsady „The Eternals”, nowej produkcji z uniwersum komiksów Marvela. Polski aktor ma zagrać istotną drugoplanową rolę. Potwierdzono również pojawienie się w produkcji Angeliny Jolie. Kot miałby więc możliwość wystąpienia u jednej z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazd. Wcześniej w filmie „Salt” Angelinie partnerował na ekranie Daniel Olbrychski.

Występ w produkcji Marvela to niejedyny angaż polskiego gwiazdora w USA. Tomasz wystąpi także w zapowiadanym na 2020 rok filmie „Warning”. Obok niego na ekranie zobaczymy znaną między innymi z „Król Artur: Legenda miecza” Anabelle Wallis oraz syna Arnolda Schwarzeneggera, Patricka.

 

RadioZET.pl/MF