Obserwuj w Google News

Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej na premierze filmu

1 min. czytania
11.09.2020 10:34
Zareaguj Reakcja

Premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" zakończyła się szczęśliwym wydarzeniem. Komenda wszedł na scenę i oświadczył się Annie Walter. 

Tomasz Komenda i Anna Walter
fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej przed publicznością. To wydarzenie, które zwieńczyło uroczystą premierę filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Mężczyzna był obecny na sali, po projekcji filmu wyszedł na scenę i uklęknął przed ukochaną Anną Walter. 

Zobacz także:  Netflix podał listę najchętniej oglądanych produkcji w Polsce [TOP 10]

Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej na premierze filmu

Tomasz Komenda został niesłusznie oskarżony o gwałt i zamordowanie 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej, a następnie skazany na karę 25 lat pozbawienia wolności. Sprawa miała miejsce w 2004 roku. Mężczyzna został uniewinniony w 2018 roku. Jego smutna i niezwykła historia była inspiracją do powstania filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który miał uroczystą premierę w czwartek, 10 września 2020 roku. W produkcji występują m.in. Jan Frycz, Agata Kulesza czy Piotr Trojan.

Komenda był obecny na premierze. Po wyświetleniu filmu wyszedł na scenę, by oświadczyć się swojej ukochanej. Anna Walter powiedziała "tak". Jak podaje Onet - publiczność wsparła ich owacjami na stojąco. Tomasz Komenda wyznał, że na nowo układa sobie życie. Niedługo na świecie pojawi się jego pierwsze dziecko.

Na premierze filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" była obecna m.in. Dorota Rabczewska. Poniżej można zobaczyć kadr z tego wydarzenia.

Tomasz Komenda i Anna Walter
fot. VIPHOTO/East News

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Mel Gibson jako Św. Mikołaj. Pierwsza zapowiedź filmu „Fatman” 

RadioZET.pl/Onet.pl