Obserwuj w Google News

Tom Cruise na topie. "Top Gun 2" bije rekordy popularności. Gdzie zobaczyć film w Polsce?

2 min. czytania
30.05.2022 15:47
Zareaguj Reakcja

Tom Cruise zachwyca w nowym filmie "Top Gun: Maverick". Produkcja trafiła do kin i zbiera same pochlebne opinie, jednocześnie bijąc rekordy popularności. Gdzie można zobaczyć film w Polsce?

Tom Crusie w filmie Top Gun Maverick
fot. Materiały prasowe Paramount Pictures

Tom Cruise na topie. "Top Gun 2" bije rekordy popularności. Aktor powraca do jednej ze swoich najważniejszych ról. Jego starania zostały docenione przez krytyków, ale i widzów, którzy tłumnie udają się do kin, by obejrzeć produkcję. Gdzie można ją zobaczyć w Polsce?

Zobacz także:  „Top Gun Maverick”: ten rozpędzony blockbuster to realizacyjna petarda [RECENZJA]

Tom Cruise na topie. "Top Gun 2" bije rekordy popularności

Tom Cruise bardzo długo walczył o to, by film "Top Gun: Maverick" trafił do kin. Data premiery produkcji była wielokrotnie przekładana, dochodziły niepokojące plotki o niepowodzeniach na planie filmu i problemach związanych z pandemią. Ostatecznie obraz został przygarnięty przez wytwórnię Paramount Pictures i trafił do kin. Tylko w jeden weekend "Top Gun: Maverick" zarobił 124 miliony dolarów, co sprawia, że produkcja przebiła rekord ustanowiony przez "Piratów z Karaibów: Na krańcu świata" (114,7 mln dolarów podczas weekendu otwarcia).

Redakcja poleca

Jak podaje portal filmweb.pl - obecnie film "Top Gun: Maverick" uplasował się na szóstym miejscu premier roku 2022 z wypływami powyżej 100 milionów dolarów. Film "Top Gun: Maverick" to kontynuacja hitu z 1986 roku. Pete "Maverick" Mitchell jest na szczycie, pracuje jako pilot, który testuje najnowocześniejsze maszyny. Dostaje zlecenie zaopiekowania się grupą pilotów. Pete musi stawić czoła duchom przeszłości i zmierzyć się ze swoimi największymi lękami. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu "Top Gun: Maverick".

"Top Gun: Maverick": gdzie obejrzeć film w Polsce?

Film "Top Gun: Maverick" trafił również do polskich kin, gdzie jest często wyświetlany. Najlepiej szukać tej pozycji w repertuarach dużych multipleksów.

Zobacz także„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a“ już dostępne na HBO Max [WIDEO]

RadioZET.pl/Filmweb.pl

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix