Obserwuj w Google News

Kożuchowska i Karolak znów razem na ekranie. Zwiastun świątecznej komedii "To musi być miłość"

2 min. czytania
11.10.2021 13:06
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak znów są małżeństwem w filmie "To musi być miłość". Produkcja zapowiadana jest jako świąteczna komedia romantyczna. Czy osiągnie sukces na miarę "Listów do M."?

Kożuchowska i Karolak To musi być miłość zwiastun
fot. Aleksandra Grochowska

"To musi być miłość" - głosi tytuł nowej polskiej świątecznej komedii romantycznej. W rolach głównych występują Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, dobrze znani fanom serialu "Rodzinka.pl". W obsadzie znalazły się też inne gwiazdy polskiego kina, m.in. Jan Englert, Rafał Królikowski, Małgorzata Zajączkowska i Anna Smołowik. Czy film ma szanse osiągnąć sukces na miarę "Listów do M."? Zobaczcie zwiastun.

Redakcja poleca

"To musi być miłość": Zwiastun nowej świątecznej komedii romantycznej

W filmie "To musi być miłość" trzy siostry (Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Ina Sobala) zjeżdżają się do rodzinnego domu nie tylko po to, by spędzić razem świąteczny czas, ale też by w ramach wspólnych obrad zadecydować o przyszłości swoich romantycznych związków. Mają na to niewiele czasu, bo ich mężczyźni (Tomasz Karolak, Rafał Królikowski) właśnie przyjechali do miasta, by błagać o drugą szansę. Komu uda się ją zyskać, a kto straci wszystko? Dowiemy się już niebawem.

Redakcja poleca

- Widz poczuje się w kinie jak na emocjonalnym rollercoasterze – w jednej chwili będzie ronił łzy wzruszenia, aby po chwili wybuchnąć śmiechem. Myślę, że każdy - singielki, zakochani czy partnerzy w wieloletnich związkach - odnajdą w naszym filmie cząstkę siebie – zapowiada gwiazda filmu "To musi być miłość", Małgorzata Kożuchowska. A my prezentujemy zwiastun produkcji:

Oglądaj

Za produkcję filmu odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, zaś dystrybucją zajmie się Mówi Serwis.

Redakcja poleca

"To musi być miłość" - Kiedy premiera filmu?

Komedia romantyczna "To musi być miłość" zacznie rozgrzewać serca fanów gatunku już za niecały miesiąc. Premiera filmu została zaplanowana na 5 listopada 2021 roku.

Jak zmieniły się gwiazdy kultowego filmu "Love Actually"? [FOTO]