Obserwuj w Google News

"Thor 4": czy w filmie Marvela powróci zapomniana postać?

2 min. czytania
04.08.2021 14:22
Zareaguj Reakcja

"Thor: Love and Thunder" zbliża się wielkimi krokami. Czy w produkcji Marvel Studios ponownie zobaczymy Darryla Jacobsona granego przez Daley'ego Pearsona?

Thor: Ragnarok - Chris Hemsworth - kadr z filmu Marvela
fot. Ferrari Press/East News

Czwarta część przygód Thora może zaskoczyć nas pod wieloma względami. Niewykluczone, że w nadchodzącej produkcji Marvela ponownie zobaczymy bohatera, który został zapomniany nawet przez hardcorowych fanów MCU.

"Thor: Love and Thunder" - Darryl Jacobson w nowym filmie Marvela?

Przez ponad dekadę twórcom Marvel Studios udało się powołać do życia dziesiątki różnych postaci. Oprócz głównych bohaterów - wszelkiego rodzaju herosów walczących ze złem i ich antagonistów, pojawiła się cała rzeszy postaci pobocznych - czasem drugoplanowych, a niekiedy epizodycznych.

Redakcja poleca

Do tych ostatnich należy Darryl Jacobson. Jak podaje /Film, producent "Thor: Love and Thunder" Brad Winderbaum, zasugerował, że być może ponownie zobaczymy humorystyczną postać stworzoną przed laty przez Taikę Waititiego, która zadebiutowała w komediowej krótkometrażówce "Team Thor" z 2016 roku. Filmowiec zapytany o kolejny krótkometrażowy łącznik pomiędzy serią o Thorze a innymi filmami MCU, dopytywał się, czy chodzi o Darryla.

Brad Winderbaum: Mówisz o Darrylu?
Ethan Anderton - dziennikarz /Film: Tak. 
Brad Winderbaum: Mówisz, że chcesz więcej Darryla? 
Ethan Anderton: Myślę, że każdy chce więcej Darryla. 
Brad Winderbaum: Cóż, może będzie więcej Darryla. To jest możliwe.

Darryl Jacobson to grany przez Daley'ego Pearsona współlokator Thora z krótkometrażówki, którą stworzył Taika Waititi, zanim wyreżyserował film "Thor: Ragnarok". Reżyser w zabawny sposób odpowiedział na pytanie, co działo się z bogiem piorunów podczas wydarzeń ukazanych w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Darryl jest więc postacią marginalną, ale zestawienie potężnego Asgardczyka ze zwyczajnym pracownikiem biurowym bardzo przypadło do gustu fanów Marvela.

Darryl powrócił tuż po premerze "Thor: Ragnarok" w kolejnym krótkometrażowym filmie "Team Darryl", w którym tym razem zestawiono go z inną potężną postacią - Grandmasterm granym przez Jeffa Goldbluma. Ekscentryczny kosmita został nowym współlokatorem Jacobsona, z którego uczynił swojego sługę. 

Redakcja poleca

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Jeśli Darryl nie pojawi się w filmie "Thor: Love and Thunder" istnieje szansa, że zobaczymy go w dodatku do domowego wydania filmu. Na najnowszą produkcję Taiki Waititiego przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Premiera została zapowiedziana na 11 lutego 2022 roku. W nadchodzącym hicie Marvela wystąpili Chris Hemsworth, Natalie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale.

RadioZET.pl/SlashFilm