Obserwuj w Google News

The Voice Senior: Gwiazda "Sanatorium miłości" będzie wspierać uczestników za kulisami

Sylwia Wamej
1 min. czytania
23.07.2019 14:49

"The Voice Senior" ruszy niebawem na antenie TVP 2. Uczestników muzycznego show będzie wspierać za kulisami znana z "Sanatorium miłości" - Janina Busk.

Janina Busk
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

"The Voice Senior". Janina Busk wesprze uczestników

"The Voice Senior" to nowy program TVP 2, w którym swoje umiejętności wokalne będą mieli szansę sprawdzić seniorzy. Program prawdopodobnie ruszy jesienią, a poprowadzi go Tomasz Kammel i Marta Manowska. Program jest odpowiednikiem "The Voice of Poland", w którym jurorzy wyławiają najlepiej śpiewające osoby. Trenerami "The Voice Senior"zostali Marek Piekarczyk, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak i Alicja Majewska.

Z kolei wspierać uczestników i ich rodziny za kulisami będzie Janina Busk, znana z programu "Sanatorium miłości".

 "Zawsze jest troszkę tremy, u mnie bardzo mało, ale niemniej jednak [...] Oczywiście dam sobie radę, wierzę w tych ludzi" - wyznała Nina Busk w specjalnym odcinku "The Voice Senior: Odkrywamy karty". Janina Busk mieszka w Toruniu i z wykształcenia jest technologiem. Widzowie i uczestnicy polubili ją za charakterystyczny śmiech i niezwykłą otwartość.

"The Voice Senior". Zasady programu

W "The Voice Senior" wystąpią utalentowane muzycznie osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z 4. odcinków. W trakcie dwóch pierwszych przesłuchań w ciemno trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużyny. W trzecim, półfinałowym odcinku  uczestnicy zmierzą się w formule Sing off. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, którzy zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzca polskiej edycji "The Voice senior" zostanie wybrany przez widzów.

 

RadioZEET.pl/ SW