Obserwuj w Google News

Ezra Miller przeprasza za popełnione przestępstwa. Rozpocznie leczenie psychiatryczne

2 min. czytania
16.08.2022 11:19
Zareaguj Reakcja

Ezra Miller - gwiazdor filmu "The Flash", wydał oficjalne oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowani i wyznał, że zacznie leczyć się psychiatrycznie.

Ezra Miller
fot. Hawaii State Judiciary/Associated Press/East News

Ezra Miller przyznał, że ma "złożone problemy ze zdrowiem psychicznym". Aktor, słynący ostatnio z różnego rodzaju niepokojących zachowań, zapowiedział, że będzie się leczył.

"The Flash": Ezra Miller podejmie leczenie psychiatryczne

Od marca 2022 roku trwa seria skandali z Ezrą Millerem w rol głównej. Niebinarny aktor posługujący się liczbą mnogą lub zaimkami męskimi, brał udział w kilku przestępstwach. Był między innymi aresztowany za atak oraz oskarżany o zastraszanie nieletnich i podawanie im używek, czy prowadzenie sekty. Ostatnio głośno zrobiło się z powodu włamania z kradzieżą, w której brał udział gwiazdor nadchodzącego filmu "The Flash".

Redakcja poleca

Jak podaje Variety, Miller wydał oficjalne oświadczenie, w którym przyznał, że ma problemy natury psychicznej, na co wskazywało wcześniej wiele osób z jego otoczenia. Przeprosił za swoje zachowanie i wyjaśnił, czym było spowodowane.

Po ostatnim okresie intensywnego kryzysu rozumiem, że cierpię na złożone problemy ze zdrowiem psychicznym i rozpoczęłam stałe leczenie. Chcę przeprosić wszystkich, których w przeszłości zaniepokoiłem i zdenerwowałem moim zachowaniem. Jestem zobowiązany do wykonania niezbędnej pracy, aby wrócić na zdrowy, bezpieczny i produktywny tor mojego życia.

Oświadczenie Millera pojawiło się po serii problemów prawnych z udziałem Millera. Ostatnio ukrywał 25-letnią matkę i trójkę jej dzieci. Władze kilkukrotnie próbowały wydać nakaz opieki nad kobietą, która znajdowała się w posiadłości Millera w Stamford. Według policyjnych raportów, powodem niepokoju władz była niezabezpieczona broń palna znajdująca się na terenie posesji. Dodatkowo aktor ostatnimi czasy jeździł po Stanach Zjednoczonych w kamizelkach kuloodpornych, uważając, że jest śledzony przez FBI i Ku Klux Klan.

Redakcja poleca

"The Flash": kiedy premiera?

Mimo kontrowersji wokół Millera, aktor nie został wyrzucony z filmu "The Flash". Długo wyczekiwana solowa produkcja o superszybkim herosie trafi do kin 23 czerwca 2023 roku. Reżyserem produkcji został Andy Muschietti - filmowiec znany z horroru "To". Za scenariusz odpowiada natomiast Christina Hodson. Oprócz Millera w rolach głównych wystąpili Ben Affleck, Michael Keaton, Sasha Calle, Kiersey Clemons, Maribel Verdú i Ron Livingston. Zdjęcia do "The Flash" zostały już zakończone. Obecnie film jest w fazie postprodukcji.  

RadioZET.pl/Variety