Obserwuj w Google News

"The Batman": wyciekła scena z nowego filmu z Robertem Pattinsonem [WIDEO]

2 min. czytania
31.01.2022 14:24
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiła się scena z filmu "The Batman". Reżyser produkcji postanowił wypuścić ją do internetu w wysokiej jakości oficjalnymi kanałami.

The Batman - Robert Pattinson - kadr z filmu
fot. Warner Bros./materiały prasowe

Do premiery filmu "The Batman" zostało już tylko kilka tygodni. W sieci pojawiła się scena z nadchodzącej produkcji, która kilka dni wcześniej wyciekła z nieoficjalnego źródła.

"The Batman": zobacz jedną ze scen z nadchodzącego filmu DC

Na nową produkcję o Batmanie czekają już nie tylko fani Mrocznego Rycerza, ale również miłośnicy talentu Roberta Pattinsona, który wcielił się w głównego bohatera. Aktor zastąpił dotychczasowego odtwórcę postaci - Bena Afflecka. Niestety premiera "The Batman" była kilkukrotnie opóźniana ze względu na pandemię koronawirusa.

Redakcja poleca

Oczekiwania sięgają więc zenitu. Pod koniec styczni 2022 roku do sieci wyciekła jedna ze scen z "The Batman". Matt Revees - reżyser produkcji, postanowił pokonać pirata jego własną bronią. Na Twitterze filmowca pojawiła się udostępniony wcześniej fragment przedstawiający pogrzeb i to w jakości 4K.

Wielu z was mogło już widzieć tę scenę z "The Batman", bo hula po internecie, więc zdecydowałem się umieścić ją na moim Vimeo w 4k. Bilety w sprzedaży od 10 lutego! W międzyczasie mam nadzieję, że spodoba wam się ta zajawka... "The Batman" tylko w kinach 4 marca!

Scena pokazuje pogrzeb byłego burmistrza Gotham City, w którym uczestniczy między innymi Bruce Wayne (Robert Pattinson). Ceremonia zostaje przerwana przez akt terrorystyczny Riddlera (Paul Delano). W scenie pojawia się też przedstawiciel policji z Gotham James Gordon (Jeffrey Wright). Nagle do kościoła wypełnionego ludźmi wjeżdża pokryty graffiti samochód. Kierowcą okazuje się zastraszony prokurator Gil Colson (Peter Sarsgaard), który ma wiadomość do Batmana.

Redakcja poleca

"The Batman": kiedy premiera? 

Film w reżyserii Matta Reevesa bazujący na komiksie "Batman: Year One", trafi do kin 4 marca 2022 roku. Oprócz Pattinsona w obsadzie "The Batman" znaleźli się Zoe Kravitz, Colin Farrell, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Barry Keoghan, Jayme Lawson i Andy Serkis. Produkcja ma zadebiutować na platformie HBO Max miesiąc po premierze kinowej - 4 marca 2022 roku.

RadioZET.pl/Twitter

Filmy tak drastyczne, że nie obejrzycie ich do końca. Podejmiecie wyzwanie? [TOP 5]