Taylor Lautner
  • 8 Zobacz
fot. Rich Fury/Invision/AP/East News

Taylor Lautner przez lata wcielał się w Jacoba w filmach z serii "Zmierzch". Obecnie aktor przeszedł sporą metamorfozę. Czym się zajmuje i jak obecnie wygląda?

Taylor Lautner był gwiazdą filmu "Zmierzch", gdzie wcielał się w Jacoba, przyjaciela głównej bohaterki. Po zakończeniu prac na planie ostatniego filmu z serii "Zmierzch" usunął się nieco w cień. Sprawdziliśmy, czym się aktor obecnie zajmuje i jak aktualnie wygląda.

Zobacz także: Premiera nowego Bonda znów zmieniona. Film nie trafi do kin w tym roku 

Taylor Lautner był gwiazdą filmu "Zmierzch". Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Taylor Lautner ma obecnie 28 lat. Aktor przyszedł na świat 11 lutego 1992 roku w stanie Michigan. Niewiele osób wie, że aktorstwo nie było jego pierwszym wyborem. Lautner od najmłodszych lat trenował karate. Reprezentował Stany Zjednoczone na zawodach juniorów i świetnie sobie radził. 

W filmach i serialach zaczął się regularnie pojawiać, gdy skończył 9 lat. Wystąpił w takich produkcjach jak: "Fałszywa dwunastka II" czy "Rekin i Lava w 3D", jednak największą popularność przyniosła mu rola w filmie "Zmierzch"

Aktualnie ostatni raz pojawił się w filmie w 2016 roku, w produkcji "Run The Tide". Taylor Lautner wycofał się z życia publicznego. Po zakończonych projektach postanowił nadrobić braki w wykształceniu i skupił się na edukacji. Od 2018 roku jest w związku z Taylor Dome, która jest pielęgniarką. 

A jak obecnie wygląda Taylor Lautner? Można zobaczyć w naszej galerii. 

loader

Zobacz także: Netflix zapowiada kolejny świąteczny film. Oto zwiastun "Pan Jangle i świąteczna podróż" 

RadioZET.pl/