Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Znamy wszystkie pary. Z kim zatańczy Barbara Kurdej-Szatan?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
07.08.2019 14:48
Zareaguj Reakcja

Tej jesieni widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć jubileuszową, 10. edycję „Tańca z gwiazdami”. Według medialnych doniesień zaproszone do programu gwiazdy, takie jak Barbara Kurdej-Szatan czy Reni Jusis, poznały już swoich tanecznych partnerów i partnerki. 

Taniec z gwiazdami: Znamy wszystkie pary. Z kim zatańczy Barbara Kurdej-Szatan?
fot. TRICOLORS/East News

Taniec z gwiazdami” zagości na antenie Polsatu już po raz dziesiąty. Jubileuszowa edycja wzbudza wiele emocji, a producenci z pewnością mają nadzieję, że uda im się dostarczyć widzom wielkich emocji. Wszystko jest na dobrej drodze, ponieważ w programie po raz kolejny zobaczymy interesująco dobrane gwiazdy. Wśród uczestników 10. edycji „Tańca z gwiazdami” zobaczymy między innymi Barbarę Kurdej-Szatan i Sandrę Kubicką.

Nie mniejsze emocje niż wybór gwiazd wzbudzało rozdzielenie między nimi profesjonalnych tancerzy, którzy zajmą się szkoleniem uczestników i prowadzeniem ich na parkiecie. Jak informuje „Super Express”, wiadomo już, kto z kim zatańczy.

Taniec z gwiazdami: kto z kim zatańczy?

Jak informuje dziennik, uczestnicy „Tańca z gwiazdami” już rozpoczęli treningi. Przed weekendem dowiedzieli się także, z kim będą szlifować swoje umiejętności. Barbara Kurdej-Szatan sprawdzi swoje taneczne umiejętności u boku Jacka Jeschke, a jej mąż Rafał Szatan zatańczy w duecie z Lenką Klimentovą. Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich par, które według informacji „Super Expressu” wystąpią w programie. 

1. Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

2. Rafał Szatan i Lenka Klimentova

3. Magda Bereda i Kamil Kuroczko

4. Damian Kordias i Janja Lesar

5. Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz

6. Monika Miller i Jan Kliment

7. Aleksandra Kot i Tomasz Barański

8. Joanna Lazer i Rafał Maserak

Nie wiadomo jeszcze, z kim wystąpią Reni Jusis, Sandra Kubicka i Akop Szostak. W „Tańcu z gwiazdami” mają pojawić się trzy nowe twarze. 

 

RadioZET.pl/se.pl/MF