Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Reni Jusis zatańczy w programie? W ten sposób ma odreagować rozwód

Maciej Friedrich
2 min. czytania
02.07.2019 15:49
Zareaguj Reakcja

Według medialnych doniesień jedną z gwiazd, które zatańczą w nowej edycji "Tańca z gwiazdami", będzie Reni Jusis. Popularna wokalistka niedawno rozstała się z Tomaszem Makowieckim. Udział w tanecznym show miałby pomóc jej w poradzeniu sobie z rozstaniem.

Taniec z gwiazdami: Reni Jusis zatańczy w programie? W ten sposób ma odreagować rozwód
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

" Taniec z gwiazdami" z każdą kolejną edycją wzbudza coraz więcej emocji. Za nami finał 9. edycji tanecznego show, a przed nami jubileuszowa, dziesiąta odsłona programu. Jak zawsze, telewidzowie z niecierpliwością wyczekują informacji o gwiazdach, które spróbują swoich tanecznych sił na parkiecie. Producenci coraz częściej stawiają na nieoczywiste nazwiska, między innymi angażując znanych youtuberów i sieciowych celebrytów. Jak informuje "Fakt", w najnowszej edycji zobaczymy popularną wokalistkę Reni Jusis

Reni Jusis wystąpi w Tańcu z gwiazdami?

Według informacji "Faktu" Reni Jusis przyjęła propozycję producentów "Tańca z gwiazdami" i zobaczymy ją na parkiecie w nadchodzącej edycji. Wokalistka w poprzednich latach była wielokrotnie zapraszana, jednak zawsze odmawiała. Według informacji dziennika fakt, że tym razem przyjęła propozycję, związany jest z jej rozwodem z Tomaszem Makowieckim. Artystka ma mocno przeżywać rozstanie i chcieć zagospodarować sobie czas i odsunąć myśli od bolesnych wspomnień.

- Renata uznała, że dzięki programowi może fajnie spędzić czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze zajęta treningami nie będzie miała czasu na rozmyślanie o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy - zdradza informator "Faktu".

Reni Jusis rozwiodła się z Tomaszem Makowieckim

Reni przez 11 lat była w związku małżeńskim ze znanym z występów w "Idolu" wokalistą Tomaszem Makowieckim. Para wychowywała razem dwójkę dzieci, jednak okazało się, że nie byli dla siebie stworzeni. Według medialnych doniesień nie byli w stanie pogodzić swoich artystycznych aspiracji z prowadzeniem domu. Z kolei w jednym ze swoich felietonów Kuba Wojewódzki zasugerował, że Makowiecki nie był wierny żonie. Ostatecznie para rozwiodła się po jednej rozprawie sądowej, a Jusis miała zażądać od byłego męża wysokich alimentów.

Sama artystka jak dotąd nie skomentowała doniesień o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami". Mamy jednak nadzieję, że zobaczymy ją na parkiecie.

 

RadioZET.pl/fakt.pl/MF