Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Joanna Mazur rekordzistką programu? Zarobiła fortunę

Maciej Friedrich
2 min. czytania
20.05.2019 15:25
Zareaguj Reakcja

Jak informuje „Super Express”, Joanna Mazur została rekordzistką, jeśli chodzi o pieniądze zarobione w „Tańcu z gwiazdami”. Niewidoma sportsmenka mogła zainkasować łącznie nawet milion złotych.

Taniec z gwiazdami: Joanna Mazur rekordzistką programu? Zarobiła fortunę
fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Mazur to polska sportsmenka niepełnosprawna, która może pochwalić się międzynarodowymi sukcesami. Niewidoma biegaczka jest multimedalistką mistrzostw świata i Europy oraz uczestniczką Letnich Igrzysk Paraolimpijskich 2016. Prawdziwą popularność zawdzięcza jednak udziałowi w 9. edycji „Tańca z gwiazdami”. W piątek 17 maja Joanna przyćmiła w finale Tomasza „Gimpera” Działowego i wygrała 9. edycję programu. Jurorzy i widzowie byli pod wrażeniem tego, jak bez zmysłu wzroku porusza się na parkiecie i odtwarza przygotowane na próbach układy taneczne. Jak informuje „Super Express”, wygrana dała biegaczce nie tylko ogromną popularność, ale również wymierne korzyści finansowe. Zdaniem dziennika Mazur została rekordzistką „Tańca z gwiazdami”, biorąc pod uwagę zyski z udziału w show.

Taniec z gwiazdami: Ile zarobiła Joanna Mazur?

Za wygraną w 9. edycji „Tańca z gwiazdami” Joanna Mazur otrzymała nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Warto jednak pamiętać, że to nie jedyna gratyfikacja. Sportsmenka otrzymywała również za udział w każdym odcinku gażę wynoszącą około 3 tysiące. Łącznie dzięki występom mogła więc zainkasować nawet 40 tysięcy złotych. Warto jednak pamiętać o także spontanicznej reakcji fanów po tym, jak Polsat wyemitował nagranie, na którym widać, w jak skromnych warunkach mieszka.

Ile zarobiła Joanna Mazur
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

ZOBACZ: Taniec z gwiazdami: Fani Gimpera twierdzą, że finał był ustawiony. Jest komentarz youtubera

Widzowie uznali, że ciasny akademik to nieodpowiednie warunki dla multimedalistki i uruchomili w internecie zbiórkę pieniędzy. Łącznie udało im się zdobyć ponad 300 tysięcy złotych. Dodatkowo jeden z biznesmenów ufundował dla Joanny nowe mieszkanie w Krakowie o szacowanej wartości pół miliona.

Łącznie więc Joanna Mazur mogła zarobić w „Tańcu z gwiazdami” nawet milion złotych. Z pewnością jej talent sportowy i taneczny jest bezcenny.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF