Obserwuj w Google News

„Taniec z gwiazdami”: Internauci zebrali ćwierć miliona dla Joanny Mazur

Maciej Friedrich
1 min. czytania
09.04.2019 11:09
Zareaguj Reakcja

Po piątkowym odcinku „Tańca z gwiazdami” internauci postanowili pomóc niewidomej mistrzyni świata Joannie Mazur. W internecie rozpoczęły się zrzutki w celu poprawy warunków, w jakich żyje. Do tej pory zebrano ponad ćwierć miliona złotych.

„Taniec z gwiazdami”: Internauci zebrali ćwierć miliona dla Joanny Mazur
fot. VIPHOTO/East News

„Taniec z gwiazdami” cieszy się bardzo dużą popularnością widzów. Jedną z najlepiej ocenianych uczestniczek jest Joanna Mazur, niewidoma 28-letnia biegaczka, która na swoim koncie ma złote medale mistrzostw świata i Europy. Brak wzroku nie przeszkadza jej ani w osiąganiu sukcesów sportowych, ani w zachwycaniu jurorów i widzów występami na tanecznym parkiecie.

W szóstym odcinku 9. edycji „Tańca z gwiazdami” pojawił się materiał, który mocno poruszył widzów. Joanna Mazur pokazała w swoje mieszkanie. Zdaniem wielu osób  multimedalistka funkcjonuje w warunkach, które są nieadekwatne do jej sportowej pozycji i osiągniętych sukcesów.

Justyna Mazur
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

ZOBACZ: "Taniec z gwiazdami": Ile zarabia Iwona Pavlović?

Zebrano ponad ćwierć miliona dla gwiazdy „Tańca z gwiazdami”

Internauci postanowili pomóc niewidomej sportsmence i rozpoczęli internetowe zbiórki, które mają pozwolić im na zakup nowego mieszkania. Nie pierwszy raz okazało się, że mobilizacja w sieci pozwala osiągnąć wspaniałe rezultaty. Wystarczyły zaledwie dwa dni, aby udało się zebrać ponad ćwierć miliona złotych. W poniedziałek, 8 kwietnia łączna kwota z trzech zbiórek wyniosła 267 tysięcy i systematycznie rosła. Jeśli wszystkie cele internetowych zrzutek zostaną osiągnięte, internauci wspomogą Joannę kwotą ponad pół miliona złotych.

 

RadioZET.pl/MF