Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan pierwszą gwiazdą 10. edycji tanecznego show

Sylwia Wamej
1 min. czytania
17.07.2019 10:00
Zareaguj Reakcja

„Taniec z gwiazdami” tuż-tuż. 10. edycję programu zobaczymy już jesienią. Polsat podał oficjalnie nazwisko pierwszej gwiazdy. Pierwszą uczestniczką tanecznego show będzie Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Viphoto/ East News

„Taniec z gwiazdami”: Barbara Kurdej-Szatan pierwszą gwiazdą show

„Taniec z gwiazdami” zobaczymy jesienią tego roku. Polsat opublikował na swoim profilu nazwisko pierwszej gwiazdy, która wystąpi w tanecznym show. Jest nią Barbara Kurdej-Szatan.

„Oto nasza pierwsza gwiazda 10.edycji programu — Barbara Kurdej-Szatan, aktorka i wokalistka. Gra w musicalach, serialach, filmach, znacie Ją doskonale z serialu” – czytamy na oficjalnym profilu „Tańca z gwiazdami”. Zaskoczenia pierwszą uczestniczką nie ma, w końcu od jakiegoś czasu mówiło się, że Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w tanecznym show Polsatu.

Barbara Kurdej-Szatan po zwolnieniu z TVP związała się z Polsatem

Barbara Kurdej-Szatan w czerwcu tego roku rozstała się z TVP. Władzom stacji nie spodobało się jej zaangażowanie w sprawy społeczno-polityczne. Aktorka została odsunięta od prowadzenia największych rozrywkowych programów, jednak wciąż gra w  „M jak miłość”. Po odejściu z Telewizji Polskiej aktorka związała się z Polsatem. Jak dowiedział się magazyn „Party”, Barbara Kurdej-Szatan, oprócz „Tańca z gwiazdami”, przyjęła propozycję zagrania w filmie, którego współproducentem jest Polsat. Film wyreżyseruje Maria Sadowska.

Warto podkreślić, że wśród gwiazd, o których mówi się, że wystąpią w „Tańcu z gwiazdami”, wymienia się m.in. Akopa Szostaka, trenera personalnego, Damiana Kordasa, który jest zwycięzcą „Agenta” oraz youtuberkę Magdę Beredę.

 

RadioZEt.pl/ SW