Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Damian Kordas oficjalnie uczestnikiem 10. edycji show

Sylwia Wamej
1 min. czytania
24.07.2019 13:27
Zareaguj Reakcja

„Taniec z gwiazdami” odkrywa kolejne karty. Damian Kordas to kolejny uczestnik, którego widzowie zobaczą w tanecznym show. Do tej pory kojarzony był z programem „Agent-Gwiazdy”. Jak sobie poradzi na parkiecie?

Damian Kordas
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

„Taniec z gwiazdami”: Damian Kordas kolejnym uczestnikiem

„Taniec z gwiazdami” przedstawia kolejnych uczestników. W mediach od jakiegoś czasu mówiło się o nazwisku Damiana Kordasa. Doniesienia potwierdziły się i na profilu „Tańca z gwiazdami” oficjalnie został przedstawiony krótki opis 26-letniego uczestnika programu.

„Kocha gotować. Najbardziej desery, torty, gofry, ciasteczka. Studiuje weterynarię. Wydał trzy książki kulinarne i rozpracował Agenta. Czy będzie tańczył tak dobrze jak gotuje? Please welcome Damian Kordas” – czytamy na oficjalnym profilu „Tańca z gwiazdami”. Fani w komentarzach trzymają kciuki za swojego idola. „Fajnie”, „3 program który wygrasz”, „ale super, trzymam kcuki” – pisali wielbiciele Kordasa.

Damian Kordas: Kim jest uczestnik „Tańca z gwiazdami”?

Damian Kordas jest zwycięzcą programu „Agent-Gwiazdy”, jednak rozpoznawalność dał mu udział w 4. edycji programu „MasterChef”, w którym zajął pierwsze miejsce. Po wygranej w programie zdecydował się założyć kanał na YouTube „Damian Kordas”, na którym zamieszcza filmiki z prostymi przepisami. Gotowanie jest jego największą pasją. Kordas wydał trzy książki: „Moje pyszne inspiracje”, „Ale ciacho” i „Super Food”. Do tej pory potwierdzonymi uczestnikami w „Tańcu z gwiazdami” są Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Ola Kot, Akop Szostak i Monika Miller.

 

RadioZEt.pl/ SW