Obserwuj w Google News

"Taniec z Gwiazdami": Pavlović o Justynie Żyle "Zawiesiłaś się w ramionach Tomasza jak umierający łabędź"

Redakcja
2 min. czytania
08.03.2019 22:26

W drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" występ Justyny Żyły i jej postępy w nauce tańca zostały docenione przez jurorów. Iwona Pavlović wytknęła jednak wiele błędów, a ramę i postawę w tańcu uczestniczki porównała do... umierającego łabędzia.

"Taniec z Gwiazdami": Pavlović o Justynie Żyle "Zawiesiłaś się w ramionach Tomasza jak umierający łabędź"
fot. Piotr Molecki/East News

Już w pierwszym odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" w kierunku Justyny Żyły padły ostre słowa krytyki ze strony jury. W drugim tygodniu Iwona Pavlović również skomentowała jej występ w niepochlebny sposób. 

Justyna Żyła znów skrytykowana w "Tańcu z Gwiazdami"

Choć po ocenach jurorów można stwierdzić, że w tym tygodniu Justyna Żyła zatańczyła lepiej niż w poprzednim odcinku, nadal pojawiły się głosy krytyki. Ola Jordan pochwaliła parę oraz przyznała, że widzi duże postępy.

- Jak ja się cieszę, że Ci lepiej poszło niż w zeszłym tygodniu! Nadal masz dużo pracy do zrobienia, mogłoby być dużo lepiej, ale jest lepiej niż w tamtym tygodniu. - komentowała. Również Andrzej Grabowski pochwalił występ Justyny Żyły i Tomka Barańskiego i życzył im, aby mogli zatańczyć w kolejnym odcinku.

"Taniec z Gwiazdami": Pavlović o występie Justyny Żyły - "Szału nie było!"

Iwona Pavlović znów skrytykowała występ Justyny Żyły. Komentowała:

- Pobiegałaś, pobiegałaś, paluszkiem pokazałaś, [...] zawiesiłaś się w ramionach Tomasza jak umierający łabędź.

- Powiem Ci tak - zastanawiałam się, co ci powiedzieć, nad czym masz pracować. Po prostu słuchaj Tomka i pracuj nad absolutnie wszystkim. Uważam, że nie masz pamięci tanecznej, nie masz równowagi, nie masz pionu, masz złe stopy. Po prostu pracuj nad wszystkim. - dodała po chwili.  Jurorka nie do końca uwierzyła w jej postępy podczas treningów. Całą wypowiedź podsumowała: "Może jesteś leniem?".

Fragment występu Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego można zobaczyć poniżej:

Justyna Żyła i Tomek Barański otrzymali od jurorów "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w pierwszym odcinku tylko 8 punktów. W tym tygodniu otrzymali w sumie 11 punktów: Iwona Szymańska-Pavlović przyznała im 2 punkty, Ola Jordan - 3, a Andrzej Grabowski - 6. Parze udało się zdobyć wystarczającą liczbę głosów od widzów, dlatego będziemy mogli zobaczyć ich w kolejnym odcinku programu.

» "Taniec z Gwiazdami" 2019 - kto odpadł w drugim odcinku? [8.03.2019]

RadioZET.pl/KP