Obserwuj w Google News

Taniec z Gwiazdami: Ivona Pavlović osobiście pogratulowała Justynie Żyle

Karolina Piotrowska
3 min. czytania
22.03.2019 21:39
Zareaguj Reakcja

Według Iwony Pavlović taniec Justyny Żyły w czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami" był jej najlepszym występem ze wszystkich dotychczasowych. Uczestniczka otrzymała od niej uścisk dłoni i usłyszała wiele pozytywnych słów również od pozostałych jurorów.

Taniec z Gwiazdami: Ivona Pavlović osobiście pogratulowała Justynie Żyle
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła tym razem miała szansę usłyszeć wiele pozytywnych słów na temat swojego występu w programie. W czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami" razem ze swoim partnerem Tomaszem Barańskim zaprezentowali na parkiecie rumbę.

» Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović znów krytycznie o Justynie Żyle: "Czarna rozpacz"

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła pochwalona przez Iwonę Pavlović

Do tej pory w każdym odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" Justyna Żyła musiała zmierzyć się z ostrą krytyką ze strony jurorów. Jednak w piątek, 22 marca w czwartym odcinku programu uczestniczka usłyszała wiele pochlebnych słów. Jako pierwsza wypowiedziała się Iwona Pavlović, która znana jest z bardzo krytycznych komentarzy na temat występów uczestników.

Tym razem jurorka wyszła do pary i uścisnęła dłoń Justyny Żyły. Jak sama przyznała:

- Po raz pierwszy idę ci uścisnąć dłoń i pogratulować ci tego, że twój taniec był dzisiaj do oglądania. To nie było najpiękniejsze [...], jednak mam wrażenie, że wiesz, gdzie jesteś i tego ci życzę, żebyś robiła tak dalej.

Po tych słowach Iwona Pavlović uścisnęła parę, jednak przyznała, że to nie był najlepszy taniec i na pewno nie otrzyma zbyt wysokich ocen. Tomasz Barański dodał, że w programie nie chodzi tylko o taniec, a o odwagę.

Andrzej Grabowski i Ola Jordan również pogratulowali Justynie Żyle i przyznali, że kobieta przełamała bariery i widać, że trenowała do tego odcinka.

- Jak ja się cieszę, że tak dzisiaj zatańczyłaś. Wiesz, co dla mnie było najważniejsze? Widziałam twoją twarz. W tamtym tygodniu byłaś przestraszona od początku do końca, a w tym tygodniu na twarzy widziałam, że ci się podobało, jak tańczyłaś - dodała Ola Jordan.

Fragment występu Justyny Żyły z czwartego odcinka "Tańca z Gwiazdami" można obejrzeć poniżej:

 

Czy Justyna Żyła odpadła z "Tańca z Gwiazdami"?

Podczas zapowiedzi tańca w piątek, 22 marca Tomasz Barański, czyli jej partner taneczny wypowiedział się, że jest mu szkoda, że Justyna nie potrafi opanować stresu podczas tańca. Okazało się jednak, że ich występ został odebrany jako najlepszy ze wszystkich dotychczasowych w ich wykonaniu.

Choć Justyna Żyła i Tomasz Barański otrzymali najniższe oceny od jurorów, wciąż mają szanse na sukcesy w programie. Za rumbę, którą para zaprezentowała w tym odcinku, otrzymali łącznie 14 punktów: Ola Jordan przyznała 5 punktów, Ivona Pavlović - 3 punkty, natomiast Andrzej Grabowski taniec ocenił na 6 punktów.

Dalszy los uczestników zależy już przede wszystkim od głosów widzów. Można je oddawać za pomocą SMS-ów lub głosując przez stronę internetową w trakcie programu.

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła znów w ogniu krytyki. Pavlović: Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie

Do tej pory z "Tańca z Gwiazdami" odpadły już trzy pary. Byli to: Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke, Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Jeziorowski oraz  Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa. O tym, kto nie powalczy dalej o zdobycie kryształowej kuli dowiemy się pod koniec odcinka w piątek, 22 marca 2019 roku.

» "Taniec z Gwiazdami" 2019 - kto odpadł w czwartym odcinku? [22.03.2019]

RadioZET.pl/KP