Obserwuj w Google News

TOP 10 produkcji na Netflixie. Polski film zdominował zestawienie [TYTUŁY]

Roksana Orlicka
2 min. czytania
04.04.2022 15:28
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Największym zainteresowaniem cieszy się polski film "Furioza". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Furioza
fot. Materiały prasowe Netflix

Co warto obejrzeć na NetflixieRanking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film "Furioza". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także:  Will Smith bez pracy. Netflix i Sony wstrzymują projekty z udziałem aktora

Popularne filmy i seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Na pierwszym miejscu znalazł się film "Furioza". Jest to polska produkcja z 2021 roku. "Furioza" przedstawia historię życia policjantki (w tej roli Weronika Książkiewicz). Dziewczyna udaje się do lekarza ( Mateusz Banasiuk) i składa mu propozycję nie do odrzucenia. Ma on zostać jej informatorem albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun "Furiozy".

Na drugiej pozycji znajduje się natomiast kolejny sezon serialu "Bridgertonowie". Tym razem widzowie dostają nową historię miłośną, pełną intryg i niedopowiedzeń. Opowieść skupia się na losach innego członka rodziny Bridgertonów - Anthony'ego Bridgertona.

Podium zamyka kolejny nowy serial - "The White Princess". Jest to miniserial z 2017 roku. Jest to opowieść o życiu Elżbiety York. Po zwycięstwie nad Ryszardem III na angielskim tronie zasiada Henryk VII Tudor, który postanawia poślubić Elżbietę, żeby zakończyć Wojnę Dwóch Róż.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Furioza"
  2. "Bridgertonowie"
  3. "The White Princess"
  4. "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4"
  5. "Wygrać marzenia"
  6. "Pokonani"
  7. "Psi patrol"
  8. "Superpsiaki"
  9. "Nie ufaj nikomu. Polowanie na króla kryptowalut"
  10. "Czy to ciasto?"

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na kwiecień 2022. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

RadioZET.pl

Najchętniej oglądane seriale Netflixa w historii. Te produkcje nie mają sobie równych! [TOP 10]