Obserwuj w Google News

TOP 10 filmów na Netflix, które warto zobaczyć. Co jest obecnie najpopularniejsze?

2 min. czytania
21.09.2022 10:39
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się "Zróbmy zemstę". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Zróbmy zemstę
fot. Kim Simms/Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także:  10 nowości Netflix w sam raz na jesień. Co oglądać?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film "Zróbmy zemstę". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Pierwszą pozycję zajmuje film "Zróbmy zemstę" z Mayą Hawke i Camilą Mendes. Jest to opowieść o losach dawnej "królowej" ekskluzywnej prywatnej szkoły. Dziewczyna w tajemnicy umawia się z nową uczennicą, że każda z nich zemści się na wrogach tej drugiej.

Drugą pozycję objął polski film o tytule "Broad Peak". Produkcja była zapowiadana od lat i wreszcie się doczekała premiery. Film przedstawia losy Macieja Berbeki, polskiego himalaisty, który kierował się wielką odwagą i pasją do gór. To poruszający obraz, który wzruszy niejednego widza. W obsadzie między innymi Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska.

Podium netflixowych nowości zamyka włoski film o tytule "Chłopcy z katolickiej szkoły". To produkcja z 2021 roku. Akcja filmu rozgrywa się w 1975 roku. Trzech uczniów prestiżowego męskiego liceum katolickiego popełnia zbrodnię, która szokuje całą szkołę i społeczność.

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Zróbmy zemstę"
  2. "Broad Peak"
  3. "Chłopcy z Katolickiej Szkoły"
  4. "Księgowy"
  5. "Bezdech"
  6. "Kiedyś byłem sławny"
  7. "Przypadkowy przechodzień"
  8. "Miłość dla dorosłych"
  9. "Rekiny wojny"
  10. "Willa miłości"

Zobacz także: "Klub Północny": zwiastun nowego horroru od twórcy "Nawiedzonego domu na wzgórzu" [WIDEO]

RadioZET.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.