Obserwuj w Google News

„Szansa na sukces”: Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Manna

Maciej Friedrich
1 min. czytania
20.03.2019 13:00
Zareaguj Reakcja

„Szansa na sukces” była uwielbiana przez widzów między innymi dzięki osobie Wojciecha Manna. Zastąpienie go z pewnością nie będzie rzeczą łatwą. Według „Super Expressu” tej trudnej sztuki podejmie się inny doświadczony prezenter.

„Szansa na sukces”: Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Manna
fot. Instagram:@georginatarasiuk

Szansa sukces” bez wątpienia była trampoliną do kariery dla wielu polskich wokalistów i wokalistek. Pierwsze sceniczne kroki stawiali w programie między innymi: Ewa Farna, Margaret, a nawet Joanna Kulig. Format cieszył się ogromną popularnością nie tylko dzięki występom utalentowanych uczestników i różnorodności prezentowanego repertuaru, ale również za sprawą prowadzącego. Wojciech Mann był ikoną „Szansy na sukces” i wielu fanów nie wyobrażało sobie odcinka bez jego udziału. Rzeczywiście, gdy w 2012 roku Mann zrezygnował z dalszego udziału w produkcji, program zawieszono. Okazało się jednak, że „Szansa” powróci z innym prowadzącym.

„Szansa na sukces”: kto zastąpi Wojciecha Manna?

Serwis Wirtualne Media opublikował informację, że nowa wersja programu zatytułowana „Szansa na sukces. Opole 2019” pojawi się na ekranach już 7 kwietnia 2019 roku. Produkcja wraca na antenę po ponad 7 latach nieobecności. Fani zastanawiali się jednak, kto poprowadzi show w zastępstwie Wojciecha Manna.

SZANSA NA SUKCES: Zobacz najsłynniejsze występy

TVP brało pod uwagę kilku kandydatów, jednak „Super Express” poinformował, że Jacek Kurski postawił na sprawdzonego prezentera. Zgodnie z nowym tytułem „Szansy” w rolę prowadzącego ma wcielić się Artur Orzech, który wielokrotnie prowadził opolskie festiwale. Dziennikarzowi muzycznemu z pewnością nie można odmówić zarówno doświadczenia, jak i charyzmy. Ma zatem szansę poradzić sobie równie dobrze co Wojciech Mann.

 

Artur Orzech
fot. facebook.com/orzechartur

RadioZET.pl/se.pl/MF