Obserwuj w Google News

Świat według Kiepskich: nowe odcinki jesienią. W obsadzie Piotr Stramowski. Kiedy kolejny sezon?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
03.07.2019 10:21

Fani "Świata według Kiepskich" z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków serialu. Na szczęście zdjęcia do kolejnego sezonu ruszyły, a ulubieni bohaterowie pojawią się na ekranach jeszcze w tym roku. Szykuje się też kilka zmian, zobaczymy kilku nowych aktorów, między innymi Piotra Stramowskiego.

Świat według Kiepskich: nowe odcinki jesienią. W obsadzie Piotr Stramowski. Kiedy kolejny sezon?
fot. ATM Grupa / Grzegorz Gołębiowski

Świat według Kiepskich wraca na ekrany

"Świat według kiepskich" to od lat jeden z najpopularniejszych polskich seriali komediowych. Perypetie mieszkańców wrocławskiej kamienicy bawią telewidzów niezmiennie od marca 1999 roku, "Kiepscy" są drugim po "Klanie" najdłużej emitowanym krajowym serialem. Liczne grono wielbicieli Ferdka, Paździocha i pozostałych bohaterów niecierpliwie czeka na nowe odcinki ulubionej produkcji. Mamy dla nich dobrą wiadomość: nowy sezon serialu pojawi się w telewizji jeszcze w tym roku, ruszyły zdjęcia do nowych odcinków. Producenci szykują kilka niespodzianek.

Quiz. Oglądasz serial "Świat według Kiepskich"? Test dla prawdziwych fanów serialu

Nowe odcinki Świata według Kiepskich

Prace nad kolejnym sezonem "Świata według Kiepskich" rozpoczęły się 24 czerwca. Emisja nowych odcinków serialu zapowiedziana została na jesień 2019 roku. Na ekranie pojawią się doskonale znane i lubiane postacie z Ferdkiem (Andrzej Grabowski), Paździochem (Ryszard Kotys) i Boczkiem (Dariusz Gnatowski) na czele. Nie zabraknie jednak kilku nowych twarzy. Na stałe do obsady dołączył komik Sebastian Stankiewicz znany z "Tańca z gwiazdami", a gościnnie w odcinkach zobaczymy między innymi Piotra Stramowskiego i Krzysztofa Ibisza. Usłyszymy również kultowy głos Krystyny Czubówny.

- W najnowszych odcinkach dojdzie do poważnych podziałów między sąsiadami. Wszystko za sprawą niewinnego urządzenia, które Halinka przyniesie z pracy. Czy mimo istotnych różnic mieszkańcy kamienicy będą potrafili dojść do porozumienia? Jesienią będziemy także świadkami kolejnych prób podjęcia przez Ferdka pracy, m.in. dla NASA! Czy Kiepski skorzysta z propozycji podboju kosmosu i dorobi się fortuny, współpracując z amerykańską agencją kosmiczną? W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawi się też nowy lokator, Oskar, który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców - czytamy na oficjalnej stronie Polsatu.

Miejmy nadzieję, że Ryszard Kotys wystąpi w całym nowym sezonie. Aktor wcielający się w Paździocha niknie w oczach z powodu poważnych kłopotów zdrowotnych.

 

qry6pnvarvcw4krdd34cg46qp3b25u6w
fot. materiały prasowe / Polsat

RadioZET.pl/MF