Vicky Cristina Barcelona
  • Bracia
  • Sabrina
  • Zmierzch
  • 10 Zobacz
fot. Album Online/East News

Miłość jest jednym z najchętniej poruszanych tematów w kinie. W historii filmu pojawiło się wiele produkcji, w których ta miłość była dzielona przez trzy. Przybliżamy najsłynniejsze trójkąty miłosne w kinie. Te produkcje warto zobaczyć.

Słynne trójkąty miłosne w kinie. Na przestrzeni lat temat miłości został poruszony w kinie wielokrotnie. Miłość, choć piękna, bywa trudna i skomplikowana. Twórcy filmów chętnie sięgają po motyw miłości w trójącie - w mniej lub bardziej oczywisty sposób. Niektórzy bohaterowie żyją w otwartych związkach, inni o tę miłość rywalizują, a w niektórych przypadkach łączy się związki z emocjonalnym zaangażowaniem kolejnej osoby. W galerii podajemy przykłady takich produkcji.

Zobacz także: Premiery kinowe 2022: na te filmy warto czekać [TYTUŁY, DATY PREMIERY]

Słynne trójkąty miłosne w kinie. 10 produkcji, które trzeba znać [GALERIA]

Czym byłoby kino bez miłości? Romantyczne historie od lat przyciągają widzów do kin i przed telewizory. W historii filmu można znaleźć wiele przykładów o trudnych relacjach miłosnych, jeszcze bardziej skomplikowanych romansach czy rywalizacji o względy jednej osoby. Wystarczy spojrzeć między innymi na taką produkcję jak "Vicky Cristina Barcelona". Jest to film z 2008 roku w reżyserii Woody'ego Allena, w którym w główne role wcielają się Penelope Cruz, Rebecca Hall, Scarlett Johansson oraz Javier Bardem. W produkcji poznajemy historię dwóch Amerykanek, które przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Na miejscu poznają Juana Antonio, z którym nawiązują romantyczną relację.

loader

Jakie jeszcze produkcje z trójkątem miłosnym można znaleźć w historii kina? Szczegóły podajemy w galerii.

Zobacz także: "Euforia" - 7 produkcji podobnych do głośnego serialu HBO

RadioZET.pl