Obserwuj w Google News

Nowy heros Marvela połączy siły z Kapitanem Ameryką? Gwiazdor "Shang-Chi" powiedział za dużo [WIDEO]

2 min. czytania
30.08.2021 14:20
Zareaguj Reakcja

Simu Liu - gwiazdor filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" marzy, by wystąpić u boku Anthony'ego Mackiego - aktora wcielającego się w Kapitana Amerykę. Czy te fantazje to zapowiedź nowego filmu Marvela?

Simu Liu
fot. Invision/Invision/East News

Do kin wchodzi film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". Z tego powodu Simu Liu, wcielający się w nowego herosa Marvel Studios, udziela wywiadów w celu promocji produkcji. Podczas jednego z nich aktor powiedział słowa, które mogą mówić coś więcej na temat przyszłości MCU.

Shang-Chi i Kapitan Ameryka - Simu Liu o przyszłości Marvela

Wraz z zakończeniem "Infinity Saga", Marvel rozpoczął nowy rozdział w kinowym uniwersum. Film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" to prolog do zupełnie nowej historii o superbohaterach, która z czasem połączy się w większą opowieść.

Redakcja poleca

Liu odbył rozmowę z portalem AP Entertainment. Został w niej zapytany o potencjalną przyszłość filmów Marvela. Okazało się, że odtwórca Shang-Chi jest wielkim fanem MCU i z chęcią wystąpiłby u boku Anthony'ego Mackiego - gwiazdora serialu "The Falcon and the Winter Soldier", który obecnie wciela się w nowego Kapitana Amerykę.

Oczywiście jako nerd Marvela, którym jestem, oglądałem każdy serial Marvela na Disney+ i pomyślałem, że jego [Kapitana Ameryki] monolog na koniec "The Falcon and the Winter Soldier" był po prostu fantastyczny. A sposób, w jaki [Anthony Mackie] uosabia tę rolę i opanowanie tej postaci, sprawia, że myślę, iż to doskonały sposób na zakończenie historii Falcona i bardzo piękny sposób na rozpoczęcie kolejnego rozdziału nowego Kapitana Ameryki. Oczywiście jest to czysto hipotetyczna sprawa, ale hipotetycznie chciałbym, być może, pewnego dnia, z nim pracować. Gdyby to było w zasięgu ręki, może, znowu, nie jestem pewien, nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć. Za dużo już powiedziałem.

Cechą charakterystyczną wszystkich produkcji Marvel Studios jest trzymanie informacji na temat nowych tytułów w tajemnicy. Twórcy w mistrzowski sposób dawkują informacje na temat fabuły kolejnych filmów i seriali, powodując wzmożone zainteresowanie ze strony fanów, którzy następnie prześcigają się w teoriach na temat tego, jak dana produkcja będzie wyglądać.

Na razie wiadomo, że Anthony Mackie na pewno powróci jako Kapitan Ameryka we wciąż niezatytułowanej części czwartej serii rozpoczętej w roku 2011. Niewykluczone, że w filmie gościnnie pojawi się Liu, wcielający się ponownie w Shang-Chi. Istnieje też szansa, że herosi spotkają się w innym filmie lub serialu. Czy Liu rzeczywiście coś zdradził na temat przyszłości Marvela, a może jako fan sam snuje teorie na ten temat? Przekonamy się niebawem.

Redakcja poleca

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" - kiedy premiera?

Zanim to jednak nastąpi, czeka nas premiera solowych przygód mistrza sztuk walki. Reżyserem filmu jest Destin Daniel Cretton. W rolach głównych wystąpili Simu Liu, Awkwafina, Tony Leung, Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng. "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" trafi do kin na całym świecie już 3 września 2021 roku.

RadioZET.pl/AP Entertainment/Twitter

Najlepsze filmy superbohaterskie. 10 tytułów, które trzeba znać [Galeria]