Obserwuj w Google News

Sędzia Anna Maria Wesołowska: program powraca po 8 latach. Zobacz, jak zmienili się bohaterowie [WIDEO]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
07.08.2019 11:05
Zareaguj Reakcja

„Sędzia Anna Maria Wesołowska” to serial, który przez lata cieszył się dużą popularnością, jednak w 2011 roku został zdjęty z anteny. Teraz, po 8 latach przerwy, ponownie będziemy mogli oglądać perypetie prawników i tytułowej Anny Marii Wesołowskiej w nowych odcinkach. Jak zmienili się lubiani bohaterowie?

Sędzia Anna Maria Wesołowska: program powraca po 8 latach. Zobacz, jak zmienili się bohaterowie [WIDEO]
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Sędzia Anna Maria Wesołowska” to jeden z pierwszych, a na pewno najbardziej popularny polski program typu „court show”. W opartym na niemieckim „Richter Alexander Hold” formacie widzowie obserwowali, jak toczyły się sprawy rozpatrywane przez tytułową Annę Marię Wesołowską, która faktycznie wykonywała zawód sędziego Sądu Okręgowego w Łodzi. Pozostali prokuratorzy i prawnicy również grali samych siebie, jedynie strony sprawy, świadkowie i statyści wybierani byli w drodze castingów. 

Anna Maria Wesołowska: nowe odcinki programu

Wielbicieli programu z pewnością ucieszy fakt, że „Sędzia Anna Maria Wesołowska” powróci na antenę TVN z nowymi odcinkami po 8 latach przerwy. Wcześniejsze sezony emitowane były w latach 2006-2011. Teraz sądowe batalie będziemy mogli obserwować na antenie TTV od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.00. Pierwszy odcinek zaplanowano na 2 września 2019 roku. W rozmowie z dziennikarzem RadioZET.pl Janem Kwietniewskim gwiazdy opowiedziały o kulisach programu i swoich wspomnieniach związanych z programem. 

The Voice Senior: Gwiazda TVP poprowadzi nowy program?

RadioZET.pl/MF