Obserwuj w Google News

Sanatorium miłości: Wiesia pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni jej figurą

Maciej Friedrich
1 min. czytania
31.07.2019 12:19
Zareaguj Reakcja

Jedną z najbarwniejszych uczestniczek 1. edycji programu „Sanatorium miłości” była Wiesława Kwiatek. Energiczna 65-latka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Internauci nie szczędzili jej komplementów.

Sanatorium miłości: Wiesia pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni jej figurą
fot. Instagram:@sanatoriummiloscilovers

„Sanatorium miłości” okazało się prawdziwym hitem. Emitowany przez TVP program, w którym osoby po 60. roku życia poszukują miłości w tytułowym sanatorium, traktowany był przez sceptyków z przymrużeniem oka. Tymczasem widzowie byli zachwyceni i z uwagą śledzili perypetie bohaterów. Nic dziwnego, że zapowiedziano drugi sezon „Sanatorium miłości. Popularność formatu wynikała w dużej mierze z dobrze dobranych uczestników z ciekawymi historiami. Jedną z najbardziej lubianych pań była Wiesława Kwiatek, choć część widzów zarzucała, że jest  podstawioną aktorką.

Sanatorium miłości: Wiesława Kwiatek w kostiumie kąpielowym

Popularna Wiesia znana była z kolorowych stylizacji, poczucia humoru i otwartości. Według wielu widzów to właśnie ona brylowała podczas 1. edycji programu. Przebojowa 65-latka nie boi się także mediów społecznościowych. Od kilku lat prowadzi konto na Instagramie, na którym publikuje zdjęcia ze swojego życia i często pozuje w dobranych przez siebie stylizacjach. Pod jej postami często pojawiają się komentarze komplementujące urodę i figurę seniorki. Z okazji wakacji Wiesława postanowiła pochwalić się zdjęciem w odważnym kostiumie kąpielowym.

Jak oceniacie gwiazdę „Sanatorium miłości”?

 

RadioZET.pl/MF