Obserwuj w Google News

„Sanatorium miłości” sezon 2: ruszają castingi. Jak się zgłosić?

Maciej Friedrich
1 min. czytania
12.03.2019 11:59

„Sanatorium miłości” okazało się ogromnym sukcesem. Telewizja Polska rozpoczęła castingi do drugiej edycji randkowego programu, w którym dojrzałe osoby mogą odnaleźć miłość życia. Zobacz, jak dostać się do programu.

„Sanatorium miłości” sezon 2: ruszają castingi. Jak się zgłosić?
fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

„Sanatorium miłości” to jeden z największych sukcesów TVP. Program randkowy, przez wielu nazywany „Rolnik szuka żony dla emerytów”, zaskoczył malkontentów spodziewających się klapy pod względem oglądalności. Perypetie osób w wieku 60+, które podczas pobytu w sanatorium szukają miłości, przyciągnęły przed telewizory rzesze widzów. Barwni uczestnicy i ich wzajemne relacje wywołują nadal emocjonalne reakcje widzów. Nie inaczej było w momencie, gdy zmarł jeden z bohaterów programu, Cezary Mocek. Nic dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się na wyprodukowanie kolejnego sezonu programu. 

Sanatorium miłości sezon 2
fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Casting do „Sanatorium miłości”

Mocnym punktem pierwszej edycji „Sanatorium miłości” był dobór uczestników. W programie znalazły się osoby z ciekawymi życiorysami, często bardzo przebojowe, a nawet z doświadczeniem telewizyjnym. Tak było na przykład w wypadku pani Wiesławy, która uznana została nawet za podstawioną uczestniczkę. Z pewnością moc atrakcji związana z udziałem w show skusi do udziału kolejne osoby. Właśnie rozpoczął się nabór do drugiego sezonu. Osoby, które pragną przeżyć przygodę i być może odnaleźć miłość życia, mogą zgłaszać swoje kandydatury na adres mailowy sanatoriummilosci@tvp.pl. W zgłoszeniu należy umieścić kontaktowy numer telefonu, zdjęcie oraz krótki opis swojej osoby. Kolejna odsłona „Sanatorium miłości” planowana jest na 2020 rok. 

RadioZET.pl/MF